Tesoro odhalí nový smer na veľtrhu COMPUTEX 2015

Tesoro odhalí nový smer na veľtrhu COMPUTEX 2015

 

Tesoro predstaví na veľtrhu COMPUTEX 2015 novú radu herných produktov. V dňoch 2. 5. júna 2015 v Taipei Internation Convention Center v hale 1F miestnosti 106 bude k videniu kompletné portfólio značky aj nové herné periférie vrátane mechanických klávesníc.


Nový smer značky Tesoro

Svoju prvú mechanickú hernú klávesnicu predstavilo Tesoro pred štyrmi rokmi. Od tej doby sa ich portfólio rozrástlo na jedno z najširších na trhu. Ďalšiu expanziu značky prináša uvedenie nového sortimentu herných myší, headsetov, počítačových skríň a ďalších zariadení, ktoré bude prebiehať súčasne s vylepšovaním už zavedených produktov.

Päť nových myší

V rámci veľtrhu COMPUTEX sa tak predstaví hneď pätica úplne nových herných myší. Budú medzi nimi ako špičkové modely s najlepšími senzormi na trhu, tak aj kvalitné myši s priaznivou cenou. Zacielené sú na hráča FPS, MMO a RTS hier s dôrazom na kvalitu, ergonómiu a spoľahlivosť.

Herné headsety

Uvedené budú aj dva nové herné headsety s kvalitným zvukovým výkonom v 7.1 a 2.0 kanálovom prevedení a ľahkou konštrukciou pre pohodlné dlhodobé nosenie. Čistú a precíznu reprodukciu zaistia okrem iného aj vysoko kvalitné ovládače.

Počítačové skrine

Premiéru budú mať na veľtrhu počítačové skrine Tesoro, ktoré budú k videniu v podobe konceptu pripravovanej série v mini prevedení.

Mechanické klávesnice

Z oblasti mechanických klávesníc bude Tesoro prezentovať okrem existujúcich produktov tiež úplne nové modely. Bude medzi nimi napríklad hliníková klávesnica s RGB podsvietením každej jednotlivej klávesy či úzka mechanická 80% klávesnica so 104/105 tlačidlami a najnovšou generáciou herných spínačov.
Navyše Tesoro oznámi nové partnerstvá a modely cielené na priemyselné aplikácie, ako napr. klávesnica s trackballom.

Zdroj: Tesoro

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk