Epson predstavuje novinku v rade sublimačných tlačiarní a čierny atrament s vysokou intenzitou

Epson predstavuje novinku v rade sublimačných tlačiarní a čierny atrament s vysokou intenzitou

 

Epson predstavuje novú tlačiareň SureColor SC-F9200 a čierny atrament HDK, ktoré výrobcom pomôžu zabezpečiť rýchlu veľkoobjemovú produkciu potlačených textílií v stálej kvalite a s nízkymi nákladmi.

Spoločne s už dostupnými sublimačnými papiermi umožňujú optimálnu potlač radu textílií, ako sú bežné odevy, športové oblečenie, bytové doplnky alebo mäkké pútače a vlajky. Výrobcovia sa môžu vďaka záruke a servisnej podpore spoľahnúť, že s produktmi Epson dosiahnu vysokú kvalitu bez zbytočných starostí.

Vďaka technológii Epson PrecisionCore a dvoma TFP tlačovými hlavami možno rýchlo vytvárať vysoko kvalitné a ostré potlače textilu s dokonalými farbami. Tlačové hlavy používajú nový čierny atrament HDK s vysokou intenzitou, ktorý predstavuje posledný prírastok radu atramentov UltraChrome DS. HDK Black atrament bol vyvinutý pre potlač textilu s hlbokými a neutrálnymi odtieňmi čiernej a šedej farby.

Užívatelia ocenia dva vysokokapacitné atramentové systémy tlačiarne SC-F9200, ktoré zaisťujú dlhšiu tlač bez prerušenia a skracujú dobu strávenú doplňovaním atramentu. Atramenty Epson UltraChrome DS zase zaručujú nízku potrebu údržby a čistenia. Štandardná dlhá jednotka dohrevu a voliteľná sušiaca jednotka upraví výtlačok do optimálneho stavu pre navíjanie na vysoko presný navíjací systém a užívatelia tak nemusia čakať, až výtlačky uschnú.

Richard Barrow, Senior Product Manager, Epson Europe povedal: "Spoločnosť Epson si uvedomuje, ako sú pre jej zákazníkov dôležité nízke celkové náklady na tlač. U tlačiarne SC-F9200 možno ľahko dosiahnuť veľmi nízkych nákladov na štvorcový meter vďaka vysokokapacitným atramentovým tankom a atramentu Epson UltraChrome DS. Ďalšie zníženie nákladov môžu užívatelia dosiahnuť s novým čiernym atramentom HDK, ktorého je potrebné menšie množstvo pre dosiahnutie hlbokých a neutrálnych odtieňov čiernej, čo zníži celkovú spotrebu atramentu . "

Tlačiareň SC-F9200 môže pomôcť firmám ďalej výrazne znížiť náklady vďaka MPS službe Print & Save spoločnosti Epson, ktorá umožní lepšie kontrolovať rozpočet a pomáha obmedziť tvorbu nadbytočných zásob.

V snahe zbaviť zákazníkov akýchkoľvek starostí, poskytujeme špičkové služby s podporou a ponúkame SC-F9200 štandardne s jednoročnou zárukou. Túto štandardnú záruku je možné rozšíriť pomocou služby Epson CoverPlus, ako je napríklad pohyblivá jednoročná záruka Epson, vďaka ktorej si zákazníci môžu jednorázovo zaplatiť jeden rok rozšírenia záruky a nemusia platiť dlhodobo dopredu.

Tlačiareň SureColor SC-F9200 bude k dispozícii do októbra 2015.

Zdroj: Epson

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk