MSI na výstave COMPUTEX 2015

MSI na výstave COMPUTEX 2015

 

COMPUTEX je najväčší ICT veľtrh, ktorého výstavná plocha je domovom pre viac ako 1700 vystavovateľov a 5000 stánkov. MSI na Computexe vystavuje všetky svoje produktové rady od notebookov, AIO PC, základných dosiek cez grafické karty až po servery.

Nová herná séria AIO PC, skvelý zvuk a grafika

MSI uvádza na trh celý rad nových herných All-in-One PC vybavených najnovšími Core i7 a i5 procesory Intel a grafikami NVIDIA GeForce GTX 960mm a 970mm. Najnovšie modely AG270 3K and Gaming 24GE sú už vybavené zvukovou technológiou Nahimic, ktorá ponúka vylepšenia priestorového podania zvuku, zvýraznenia basov, ale aj redukciu šumu a potlačenie ruchu na pozadí pri hraní s headsetom.

Model Gaming 24GE s grafikou GTX 960m a širokými pozorovacími uhlami ponúka skvelú hrateľnosť. Gaming 24GE s 4K panelom navyše umožňuje kompletné riešenie pre editáciu 4K videa. Model AG270 2QC 3K je vybavený 27 "panelom s rozlíšením 2560x1440 (3K) so skvelými pozorovacími uhlami a je osadený procesorom Intel Core i7, grafikou GTX 970mm a reproduktormi Yamaha.

Nightblade MI, výkon v kompaktnom prevedení

Nové herné stolové počítače MSI sú vyladené pre skvelý výkon a efektivitu. Rad Nightblade stelesňuje to, čo každý hráč potrebuje k víťazstvu. Celkom nový MSI Nightblade MI je kompaktný a obsahuje najnovší Intel Core i7 procesor a výkonnú grafiku NVIDIA GeForce rady GTX 900. Spolu s efektívnym riešením chladenia a zvukovou technológiou Nahimic je Nightblade MI pripravený ťahať najnovšie herné trháky vo vysokých a ultra detailoch.

Pro 24 2M, ideálny pre firmy aj jednotlivcov

MSI All-in-One počítače radu Pro sú určené pre profesionálov a komerčnú sféru. MSI Pro 24 2M má procesor Intel Core i5 a displej s širokými pozorovacími uhlami a optickým viacdotykovým ovládaním. Pro 24 2M je tiež úsporný a umožňuje flexibilné možnosti montáže.

Cubi, miniatúrny a dosť šikovný

MSI Cubi je jedným z najnovších a najmenších stolových počítačov, vhodných pre využitie ako domáce HTPC, alebo ako všestranný multimediálny počítač v kancelárii.

Grafiky rady MSI GAMING: chladné, tiché a lepšie

MSI vystavuje celý elitný rad herných grafik MSI Gaming na čele s ocenenou GTX 980 GAMING 4G, víťaza 23. Taiwan Excellence Awards a finalistom Computex 2015 Best Choice Award. GTX 980 GAMING 4G je chladená osvedčeným chladičom Twin Frozr V so všetkou jeho výbavou a doplnkovými funkciami, ktoré ponúka aplikácia MSI Gaming App. Bezkonkurenčným výkonom a pôsobivým radom funkcií je séria grafických kariet MSI GAMING jasným etalónom pre maximálne herné zážitky.

MSI GTX 980 Ti GAMING 6G.

Tento impozantný nový model je poháňaný GPU NVIDIA Maxwell GM200, ale beží na výrazne vyšších taktoch ako referenčný model. V kombinácii s 6 GB GDDR5 pamäte ponúka hráčom plynulé herné zážitky vo 4K. Vďaka povestnému chladiču Twin Frozr V má grafika MSI GTX 980 Ti GAMING 6G bezkonkurenčné chladenia a akustické vlastnosti. Robustný vzhľad, odolnosť a dobré chladenie sú navyše posilnené zadným kovovým plátom.

MSI predstavuje tiež dva referenčné modely rovnakej grafiky. Model MSI GTX 980 Ti 6GD5 bude k dispozícii okamžite, čoskoro ho bude nasledovať model MSI GTX 980 Ti 6GD5 V1 v striebornom prevedení a so špičkovými komponentmi radu Military Class 4.

 

Rad Armor 2X: solídny výkon, nové balenie

Užívatelia, ktorí hľadajú solídny výkon, lepšie chladenie a spoľahlivé komponenty najvyššej kvality, nájdu ideálnu voľbu v rade grafických kariet Armor 2X. Tento rad ponúka komponenty Military Class 4, chladič Armor 2X a v novom čiernobielom dizajne vytvorí štýlový doplnok akéhokoľvek systému.

 

X99A GAMING 9 ACK: navrhnuté pre High-Performance Gaming

MSI X99A GAMING 9 ACK základná doska prichádza so vztavaným audio riešením Audio Boost 2, sieťovou kartou Killer a podporou pre Turbo M.2 32 Gb / s, USB 3.1 a SATA Express.

X99A XPOWER AC, majster pretaktovania

Základná doska X99A XPOWER AC zameraná na pokročilých používateľov a profesionálne extrémne pretaktovanie vyhrala ocenenie COMPUTEX 2015 Best Choice Award.

Prvá značka dosiek s podporou Windows 10 WHQL

MSI je svetovo prvý výrobca základných dosiek, ktorý získal oficiálne certifikáciu Microsoft Windows 10 WHQL. Základná doska Z97A GAMING 6 prešla úradnou certifikáciou Microsoft Windows 10 spolu s ďalšími modelmi dosiek MSI. Pri prechode na novú verziu OS s doskami MSI nemusíte mať obavy o podporu.

Dosky Z97A SLI Krait Edition & Z97A PC Mate rozširujú rodinu USB 3.1

Modely základných dosiek Z97A SLI Krait Edition a Z97A PC Mate v nevšednou čiernobielom dizajne Krait Edition ďalej rozšírili skupinu dosiek MSI, ktoré plne podporujú nové rýchle rozhranie USB 3.1.

Zdroj: MSI 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk