Všetky ACER produkty s Windows podporujú bezplatný upgrade na Windows 10

Všetky ACER produkty s Windows podporujú bezplatný upgrade na Windows 10

 

Spoločnosť Acer oznamuje, že všetky jej produkty s Windows uvedené v roku 2015 a aktuálne ponúkané s Windows 7 a Windows 8.1 podporujú bezplatný upgrade na Windows 10, ktorý bude k dispozícii 29. júla 2015.

"Rozličná škála produktov spoločnosti Acer navrhnutých pre Windows 10 ponúkne našim zákazníkom vyššiu pridanú hodnotu," povedal Vít Urban, marketingový manažér Acer Česká republika. "Sme presvedčení, že používatelia, ktorí už zakúpili alebo sa chystajú si kúpiť v roku 2015 počítač Acer s Windows, ocenia hladký prechod na systém Windows 10."

"Je fantastické sledovať spoločnosť Acer, ako aj naďalej prináša inovácie do celého portfólia zariadení so systémom Windows", povedal Peter Han, viceprezident celosvetového OEM marketingu spoločnosti Microsoft. "Acer prináša našim spoločným zákazníkom možnosť práce s Windows 10 naprieč všetkými týmito zariadeniami, od notebookov a stolných počítačov až po nositeľné zariadenia."

Certifikácia Skype pre biznis

Acer získal u svojich notebookov pre firmy i bežných užívateľov certifikáciu Skype pre biznis, a to vďaka naladenému a navzájom spolupracujúcemu aj optimalizovanému zvukovému aj vizuálnemu zážitku pri komunikácii. Zariadenie s certifikáciou Skype prešlo náročným certifikačným procesom, aby bola zistená bezproblémová hlasová komunikácia bez oneskorenia a zdržania. Zvuk je verne reprodukovaný, a video je tiež realistické a presné.

Notebooky Acer s technológiou Acer Purified Voice preukázali v laboratórnych testoch v porovnaní s modelmi bez certifikácie Skype vďaka potlačeniu okolitého hluku zlepšenie presnosti reči až 1,5 ×.

"Spoločnosť Acer urobila významné investície, aby priniesla svojim zákazníkom výnimočný zážitok z celého svojho produktového portfólia. Vďaka niektorým fantastickým optimalizáciám zvuku a hlasu je spolupráca s inteligentnou osobnou asistentkou Cortanou skvelá a všetko funguje neuveriteľne dobre," povedal Peter Han, viceprezident celosvetového OEM marketingu spoločnosti Microsoft.

Touchpady Precision pre hladké ovládanie dotykmi

Spoločnosť Acer široko implementovala Touchpady Precision (PTP) ako do firemných, tak užívateľských notebookov. To umožňuje jednotné ovládanie Windows prostredníctvom touchpadu i dotykového displeja vďaka podpore multidotykových gest a rovnakému správaniu touchpadu ako dotykového displeja. Vyššej presnosti bolo dosiahnutej pomocou hardvéru s vyšším rozlíšením a vstavanou detekciou položenej dlane. Všetky tieto funkcie sú k dispozícii ihneď po vybalení notebooku z krabice, bez ďalších ovládačov. Všetko nastavíte prostredníctvom ovládacieho panela v systéme Windows.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk