MSI Nightblade MI: Malá, ale zato výkonná mašina

MSI Nightblade MI: Malá, ale zato výkonná mašina

MSI je na trhu herného priemyslu známa firma. Kvalita sa nezaprie a v dnešných dňoch prichádza s novým výkonným strojom MSI Nightblade MI.

Je malý, ale zato výkonný. Oproti jeho predchodcovi MSI Nightblade Z97/B85 je menší, a to vďaka objemu iba 10 litrov. Tento stroj je možno malý, ale stále ukrýva v sebe plnohodnotnú grafiku MSI GeForce GTX 960 a v spojení s procesormi Intel Core a inteligentne riešením chladením je vynikajúcou voľbou pre herných nadšencov.

Oproti predchádzajúcej generácii stúpol výkon o 15%, zatiaľ čo spotreba energií klesla o 41%. GTX 960 tak poskytuje vysoké FPS pri hraní hier na Full HD rozlíšení a vysoké detaily. MSI Nightblade MI je vybavený procesorom Intel Core, najnovšou verziou zvukovej technológie Nahimic, rýchlymi dátovými prenosmi, hernou sieťovkou a ďalšími hernými technológiami. Ďalej je počítač dodávaný s najnovším operačným systémom Windows 10 s podporou DirectX 12.

MSI Nightblade MI má dve oddelené komory, ktoré sa jednotlivo starajú o chladenie jednotlivých komponentov vnútri. Táto jedinečná technológia „Silent Storm“ pre zaistenie nízkych teplôt a minimálnej hlučnosti systému behom hrania používa tepelnú trubicu a uzatvorený rebrovaný chladič. Vďaka tomuto riešeniu teploty klesli o 9 °C a hlučnosť o 8 dB.

Skrinka ponúka ľahký prístup ku komponentom. Či už pri rozšírení dátového úložiska, výmene procesora alebo upgradu grafickej karty. Tento stroj je vždy pripravený na nový hardvér.

MSI Nightblade MI je prvým herným systémom, ktorý plne podporuje operačný systém Windows 10. Vďaka tomu využíva aj najnovšie rozhranie DirectX 12, čím je lepšie pripravený pre vyššie FPS a plynulejšiu hrateľnosť.

MSI taktiež využije najnovšiu zvukovú technológiu Nahimic, ktorá vylepšuje podanie zvuku pre nové herné počítače. Nahimic je výkonná technológia pre vylepšenie zvuku, ktorá ponúka 7.1 zvuk vo vysokej kvalite. Má dlhoročnú prax a využitie v mnohých oblastiach vrátene armády a leteckého priemyslu.

MSI Nightblade MI príde na pulty prvý augustový týždeň. Cena zatiaľ nebola oznámená, ale zisťujeme priamo v MSI.

Procesor Intel Core i7 4. generácie
Operačný systém Windows 10
Čipová sada Intel B85
Grafika NVIDIA GeForce GTX 960 2GB GDDR5
Pamäť Max 16GB dual slots DDR3 Long-DIMM
Úložné médium 2×3.5" HDD, 1×2.5" SSD/HDD
Komunikácie 802.11 b/g/n/ac Wi-Fi + Bluetooth Wireless Combo
Optická mechanika Slim tray Super Multi DVD
Zdroj 350W Bronze
Rozmery 127.6 × 234.8 × 340.6 mm (10 L)
Konektivita Z boku: 2× USB 3.0, konektor pro sluchátka a mikrofon
Zozadu: 7 in 1 audio jack, 2× USB 3.0, 4× USB 2.0, 1× RJ45 LAN, 1× HDMI out, 1× Display out, 1× P/S 2

 

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk