Acer Predator G6: Trhač asfaltu od Aceru

Acer Predator G6: Trhač asfaltu od Aceru

 

Gamescom nie je len o hrách, a Acer to len potvrdzuje. Predstavil nám tam nový Acer Predator G6-710 ktorý poskytuje maximálny výkon.

Počítač je osadený procesorom 6. generácie Intel Core i7-6700K ktorý možno ľahko pretaktovať tlačidlom "One-Punch". Vďaka tejto technológii sa udrží procesor na nízkych teplotných hodnotách a to aj vďaka chladiacemu systému IceTunnel.

Taktiež nám ponúkne 64 GB RAM najnovšej DDR4. Grafická karta tiež pristane týmto komponentom. Osadená je Nvidia GeForce GTX 980 s grafickým výstupom UHD 4K2K s rozlíšením 3840x2160 px. Pripojenie k sieti zabezpečuje bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 802.11ac. Všetko je možné ovládať pomocou kontrolného centra PredatorSense, ktoré ponúka kompletné monitorovanie prevádzky, ako je napríklad takt procesoru, teploty a rýchlosti otáčiek ventilátoru.

O kvalitný zvuk nie je tento počítač okradnutý. Prichádza totiž s riešením Creative Sound Blaster X-Fi MB5 s rozšírením EAX s podporou 5.0 a 5.1 kanálového zvuku. Všetko je to zabalené v radikálne prepracovanej skrini pripomínajúcu brnenie. Nechýbajú tiež rozširujúce sloty (1x PCIe x16, 2x PCIe x1, 2x M.2) ,možnosť rozšíriť úložisko až do kapacity 12TB a množstvo USB portov (6x USB 3.0 / 2x USB 2.0).

K zostave je voliteľne pribalená aj klávesnica SteelSeries APEX RAW a herná myš SteelSeries Sensei RAW. K dispozícií bude od Októbra tohto roku za cenu 1990€.
Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk