Nový tablet Iconia One 7 jednoducho splní vaše každodenné potreby

Nový tablet Iconia One 7 jednoducho splní vaše každodenné potreby

 

Spoločnosť Acer predstavila inovovaný tenký, ľahký a ľahko prenosný tablet Iconia One 7, ktorý robí štýlové tablety Iconia ešte jednoduchšími a ľahšie ovládateľnými.

Ľahká prenosnosť a rôzne farebné prevedenia

Vyberte si zadný kryt s klasickým tartanovým vzorom a protišmykovým texturováním - buď v čiernej farbe Charcoal Black alebo v modrej Peacock Blue, s ktorými bude tablet vyzerať moderne a elegantne, a zároveň poskytne lepší úchop a vyššiu odolnosť voči poškriabaniu.

Hladký chod a vysoká kapacita úložiska

Vyberte si z kapacít základného úložiska 8/16/32 GB a rozšírte ho pomocou karty Micro SD až o 128 GB pre uloženie väčšieho množstva fotiek, hudby, filmov a dokumentov. Nová Iconia One 7 sa tiež môže pochváliť systémom Android ™ 5.0 (Lollipop) a je poháňaná štvorjadrovým procesorom Cortex s taktom 1,3 GHz, v čom sa líši od svojich bratrancov Iconia One 7 osadených procesorom Intel Atom.

Praktické aplikácie

S novým procesorom sa vaše úlohy ešte zjednoduchšia pri používaní Iconia Suite - balíka kreatívnych a dotykových nástrojov, ktoré ponúknu jednoduchý a intuitívny prístup k inteligentným funkciám a multitaskingu. Či už si chcete urobiť poznámky, vyvolať šikovné miniaplikácie alebo robiť dve úlohy naraz, Iconia Suite, ktorý je optimalizovaný pre tablety, vám ušetrí čas, aby ste toho spravili viac.

Vidieť aj počuť jasne a zreteľne

HD rozlíšenie 1 280 × 720 px vám prinesie ostrejší text a živšie fotografie. Môžete zachytiť svoje zážitky vďaka prednej 0,3Mpx a zadnej 2Mpx kamere, zatiaľ čo má displej široké pozorovacie uhly, vďaka ktorým môžete všetkým ukazovať svoje momentky vo verných farbách.

Bude si ho môcť dovoliť každý

Acer Iconia One 7 B1-760HD bude k dispozícii v polovici októbra za cenu od 3 490, - Kč / 129 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk