TRANSCEND predstavuje novú radu serverových pamäťových modulov DDR3L

TRANSCEND predstavuje novú radu serverových pamäťových modulov DDR3L

TRANSCEND oznamuje zavedenie radu serverových pamäťových modulov DDR3L: U-DIMM a SO-DIMM s kapacitou 16GB. Moduly plne podporujú procesory Intel ® Atom Avoton / Rangeley radu C2000 a platformy AMD DDR3 vo vysoko výkonných výpočtových riešeniach (HPC).

Nové moduly DDR3L značky Transcend sú založené na obvodoch 1Gbx8, vďaka čomu sa podarilo vyvinúť moduly s takto veľkou kapacitou. Moduly sú vytvorené z DRAM čipov, ktoré zabezpečujú bezporuchovú prevádzku, vysoký výkon a vyznačujú sa pracovnou frekvenciou na úrovní 1600 MHz.

Napájacie napätie pamäťových modulov Transcend DDR3L činí 1,35V. V porovnaní s bežnými moduly DIMM DDR3 tak znižujú energetickú záťaž a predlžujú životnosť batérií. Navyše znižujú spotrebu elektrickej energie až o 20%. Vďaka tomu pamäťové moduly vytvárajú menej tepla a systém pracuje pri nižšej teplote, čo má pozitívny vplyv na jeho spoľahlivosť.

Pamäťové moduly TRANSCEND DDR3 plnej podporujú štandardy JEDEC (Joint Electron Device Engineering Council). Ich kvalitu potvrdzujú okrem iného pokročilé skúšky využívajúce 64-bitové jadro a jedno a viacjadrové procesory.

Na všetky moduly DDR3 značky TRANSCEND sa vzťahuje doživotná záruka výrobcu.

Špecifikácie:

Formát Model Kapacita Popis
U-DIMM TS2GLK64W6Q 16 GB DDR3L 1600 U-DIMM 2Rx8
SO-DIMM TS2GSK64W6Q 16 GB DDR3L 1600 SO-DIMM 2Rx8
Zdroj: Transcend

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk