MSI predstavuje nové základné dosky pre Intel Skylake

MSI predstavuje nové základné dosky pre Intel Skylake

Spoločnosť MSI predstavuje najnovšie prírastky herných základných dosiek, ale aj rady PRO určené pre biznis.

Ovládni hru s radom Enthusiast

Originálny herný vzhľad, vo svojej triede najlepšie herné funkcie a najnovšie technológie. Nové herné dosky MSI radu Enthusiast sú spoľahlivým a výkonným základom pre vaše herné zážitky. Dosky H170 GAMING M3 a B150 GAMING M3 obsahujú všetky prémiové herné funkcie známe z radu Z170, od Audio Boost 3 cez hernú sieťovku až po Turbo M.2 slot.

DDR4 SDRAM Boost

Technológia DDR4 SDRAM Boost s optimalizovanými linkami a plne izolovanými obvodmi pamätí od všetkých ostatných obvodov zabezpečuje odrušenie signálov operačných pamätí pre maximálny výkon a stabilitu.

Audio Boost 3 & Nahimic

Vychutnajte si krištáľovo čistý zvuk a hudbu s dvojitým predzosilňovačom OPA1652 a vysoko kvalitným EMI tienením. Zvuková technológia Nahimic ho potom ešte vylepší na úroveň štúdiovej kvality.

Herná sieťovka MSI GAMING LAN Killer & funkcia LAN Protect

Herná sieťovka Killer LAN E2400 s technológiou Advanced Stream Detect 2.0, ktorá automaticky uprednostňuje sieťové prenosy herných aplikácií, je chránená funkciou LAN Protect. Tá poskytuje 15kV ochranu LAN konektoru proti prepätiu, ktorý je navyše podsvietený červenou LED.

Military Class 5

Komponenty Military Class 5 sú najnovšou evolúciou vysoko kvalitných súčiastok. Úplne nové titánové cievky sa vyznačujú oveľa vyššou odolnosťou pri silnom zaťažení, lepším odvodom tepla a aj vo vysokých teplotách si držia svoje špecifické vlastnosti a dlhú životnosť.

Hraj vo veľkom štýle s radom Performance

Rad Performance je mimoriadne prispôsobiteľná platforma pýšiaca sa širokou škálou herných funkcií a možností ukázať vlastný štýl s funkciou Mystic Light. Najnovšie do tejto rady patria dosky H170 GAMING PRO, B150 GAMING PRO a B150 NIGHT ELF. Prvé dve okrem Mystic Light ponúkajú aj technológiu Audio Boost 3, hernú sieťovku a podporu viacerých grafík.

Herná sieťovka MSI Gaming LAN Intel & funkcia LAN Protect

Dosky rady Performance sú osadené hernou sieťovkou MSI Gaming LAN postavenou na Intel riešení, ktorá pomocou nadstavby MSI GAMING LAN Manager automaticky uprednostňuje sieťové prenosy herných aplikácií, a je chránená funkciou LAN Protect. Tá poskytuje 15kV ochranu LAN konektoru proti prepätiu, ktorý je navyše podsvietený červenou LED.

Aplikácia Gaming Hotkey

Nová aplikácia Gaming Hotkey prináša viac funkcií pre vašu existujúcu klávesnicu. Jednoduché spúšťanie obľúbených aplikácií jedným tlačidlom, nahranie OC profilu alebo manuálneho taktovania pomocou klávesnice, možnosti sú nekonečné.

Steel Armor

Herné dosky MSI sú vybavené zosilnenými PCI-E slotmi Steel Armor, ktoré udržia aj tie najťažšie grafické karty aj v SLI / CF zapojení.

Dominuj MOBA hrám s radom Arsenal

Herné dosky radu Arsenal sú vybavené hernou sieťovkou, technológiou Audio Boost, rýchlym rozhraním USB 3.1 a MSI technológiou DDR4 SDRAM Boost s optimalizovanými a plne izolovanými obvodmi. Každý z modelov TOMAHAWK, Mortara, BAZOOKA a GRENADE ponúka unikátny vzhľad pre každého hráča.

Herné DNA

Herné súčiastky i herný vzhľad, svoje zameranie doska nezaprie. Biele alebo červené LED podsvietenie pridávajú doske na atraktivite.

Audio Boost

S technológiou Audio Boost prinášame najvyššiu kvalitu zvuku vďaka izolovaniu PCB a použitiu audio súčiastok prvotriednej kvality.

Herná sieťovka MSI Gaming LAN & funkcia LAN Protect

S hernou sieťovkou MSI Gaming LAN budete vďaka minimálnemu meškaniu na bojovom poli dominovať. MSI GAMING LAN Manager za vás bude optimalizovať sieťovú prevádzku a vy sa môžete sústrediť len na hru.

VGA Armor

Zosilnené PCI-E sloty majú o 35% silnejšie spájkované spoje a ponúkajú tak lepšiu ochranu slotu a možnosť úplne bezpečného zapojenia aj tých najťažších a najvýkonnejších grafík.


MSI PRO Series

Produktivita

 • Technológia DDR4 SDRAM Boost s optimalizovanými linkami a plne izolovanými obvodmi pamätí od všetkých ostatných obvodov zabezpečuje odrušenie signálov operačných pamätí pre maximálny výkon a stabilitu.
 • Bohatá ponuka rýchleho úložiska - Turbo M.2, SATA Express a Turbo U.2 s podporou najnovších NVMe SSD s rýchlosťou prenosu až 32 Gb/s.
 • Spoznajte znovu vylepšený, oceňovaný CLICK BIOS 5 optimalizovaný pre Windows 10, a nalaďte si zostavu pre maximálny výkon.
 • MSI M-Cloud je pohodlný a bezpečný spôsob ukladania osobných súborov do cloudu. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu je práca s ním hračkou.
 • Využite podpory nových funkcií Intel Small Bussiness Advantage (SBA) a Small Bussiness Basics pre zvýšenie bezpečnosti dát, produktivity zamestnancov a celkového výkonu počítača.

Spoľahlivosť

 • Spoľahlivosť a stabilita sú zaručené špičkovými súčiastkami Military Class 4, podporenými ochranou Guard-Pro.
 • Chytré funkcie ako EZ Debug LED pre jednoduchú diagnostiku, ochrana CPU proti prepätiu (Overvoltage Protection) a zosilnené PCI-E sloty s VGA Armor uľahčujú prácu systémovým integrátorom a pracovníkom IT oddelenia.
 • MSI je svetovo prvým výrobcom s oficiálnou certifikáciou Microsoft Windows 10 WHQL, a vy si tak môžete užiť bezstarostný zážitok a skvelú kompatibilitu dosiek rady PRO pri využívaní operačného systému Windows 8 / 8.1 alebo Windows 10.

Užívateľský komfort

 • Technológia Audio Boost využívajúca audio súčiastky prvotriednej kvality zabezpečuje najvyššiu kvalitu zvuku. Vychutnajte si krištáľovo čistý zvuk a hudbu cez 6-kanálové HD Audio alebo citlivé slúchadlá.
 • Kopírovanie obľúbených hier, hudby a filmov cez USB nikdy nebolo rýchlejšie. Rýchle rozhranie USB 3.1 Gen2 ponúka vysokú prenosovú rýchlosť až 10 Gb/s.
 • Základné dosky sú vybavené DVI a VGA video výstupom pre pripojenie profesionálnych monitorov, televízorov, projektorov a ďalších zariadení. Pri využití HDMI či DisplayPort si vychutnáte ostrý 4K UHD obraz.
 • Nové základné dosky MSI Z170 / H170 / B150 / H110 rady PRO pre Intel Core procesory 6. generácie poskytujú nebývalý výber nových vlastností, technológií a chytrých podnikových riešení. Uľahčite si život a zlepšite svoje podnikanie s mimoriadne spoľahlivou, stabilnou základnou doskou s dlhou životnosťou.

 

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk