ALCATEL ONETOUCH predstavil novinky na IFA 2015

ALCATEL ONETOUCH predstavil novinky na IFA 2015

 

ALCATEL ONETOUCH predstavil na veľtrhu IFA v Berlíne dve zariadenia z novej rady GO určené aktívnym užívateľom.

Prvou novinkou je odolný smartphone GO PLAY, ktorý dokáže fotiť pod vodou, nevadí mu bahno a vydrží aj pád z metra a pol. Svoju premiéru majú na berlínskej výstave tiež chytré hodinky GO WATCH. Tie sú odolné proti nárazom, vode i prachu, vedia merať tep, rýchlosť, fyzický výkon i zobraziť emócie užívateľa. Navyše sú kompatibilné s operačnými systémami iOS aj Android a ich dizajn si môžete prispôsobiť úplne podľa svojho. GO PLAY a GO WATCH sa na český a slovenský trh dostanú počas posledného štvrťroku tohto roka.

GO PLAY

GO PLAY je vodeodolný telefón (IP67), ktorý navyše pod vodou dokáže aj fotiť a natáčať videá za pomoci 8 Mpx zadnej kamery a 5Mpx predného fotoaparátu. Ide o robustný telefón s 5" HD displejom, ktorý odolá nárazom aj prachu. Môžete si ho vziať so sebou na výlet do hôr, na hudobný festival alebo napríklad na vodu - proste všade tam, kde vy a váš mobil bojujete s extrémnymi podmienkami. Každému môže občas telefón vypadnúť z ruky na zem. Vďaka nárazuvzdornej konštrukcii to ale nie je problém, GO PLAY zvládne aj pády z výšky 150 cm bez väčšej ujmy.

Smartphone GO PLAY vie tiež zaznamenať akciu, ktorej sa práve zúčastňujete. Nahrať a zdieľať si môžete všetko, čo sa aktuálne deje okolo vás alebo na vašom displeji. Ľahko pridáte vašu fotku, komentár k obľúbeným nahrávkam, ukážete kamarátom váš výraz pri hraní hier alebo môžete streamovať vaše zážitky pomocou predinštalovaných aplikácií Periscope, Vine alebo Zell.
GO PLAY bude k dispozícii v celkom ôsmich farbách zodpovedajúcim posledným módnym trendom - tmavo šedá, čierno-červená, tmavo zelená, oranžovo-modrá, ružová, limetkovo zelená, modrá a oranžová. K telefónu si môžete zaobstarať aj vodeodolné slúchadlá alebo ochranné puzdro.

GO WATCH

Chytré hodinky GO WATCH môžete spárovať s novým telefónom GO PLAY alebo akýmkoľvek iným smartphonom s operačným systémom Android 4.3 a vyšším, resp. s iOS 7 a vyšším. Vďaka tomu vás potom budú informovať najrôznejšími notifikáciami - napr. O prijatí SMS, MMS, e-mailu, hovoroch alebo aktuálnom počasí. Aj hodinky GO WATCH sú vodeodolné, prachotesné a nárazuvzdorné (IP67). Vzhľad GO WATCH si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv zásluhou vymeniteľnej prednej masky hodiniek a tiež remienka. Stačí len vymeniť jednu farbu za druhú a počas minúty zladíte vzhľad hodiniek s vaším outfitom.

Zdieľajte emócie

GO WATCH prinášajú užívateľom možnosť zaznamenávať ich vlastné emócie. Stačí stlačiť tlačidlo GO pod displejom a spustíte barometer emócií. Zobrazí sa emočný graf kombinujúci výstupy z gyroskopu, senzora srdcového tepu a akcelerometra. Vyberte si tému, ktoré zodpovedá vášmu rozpoloženiu najlepšie, a vytvorte si vlastnú emočnú paletu. Môžete potom ihneď zdieľať svojou náladu na sociálnych sieťach, alebo si graf nastaviť ako pozadie na svojich GO WATCH. Hodinky vydržia vďaka 225mAh batérii na jedno nabitie dva až päť dní aktívneho používania. Pre nabíjanie nepotrebujete špeciálnu nabíjačku - hodinky jednoducho nabijete prostredníctvom ľubovoľného micro USB kábla.

Technické parametre ALCATEL ONETOUCH GO PLAY:

 

Technické parametre ALCATEL ONETOUCH GO WATCH:

 

Zdroj: Alcatel Onetouch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk