ALCATEL ONETOUCH predstavil štýlové smartfóny POP UP a POP STAR

ALCATEL ONETOUCH predstavil štýlové smartfóny POP UP a POP STAR

 

ALCATEL ONETOUCH na veľtrhu IFA v Berlíne predstavil dva štýlové smartfóny, ktoré rozširujú jeho produktovú radu POP.

POP STAR je určený najmä pre používateľov, ktorí chcú vyjadriť svoj vlastný štýl, čo im umožní hneď niekoľko kolekcií výmenných krytov. POP UP potom ponúka štýlový dizajn a sľubuje vysoký výkon za cenu telefónov nižšej strednej triedy. Dostupnosť a cena oboch modelov na českom a slovenskom trhu budú upresnené počas jesenných mesiacov.

POP UP - výkon a štýl v jednom

Model POP UP má všetky parametre, aby vyhovel aj náročnejším používateľom - plne laminovaný HD IPS displej s výbornou čitateľnosťou aj na priamom slnku a široké pozorovacie uhly. Silný osemjadrový procesor s 2GB operačnej pamäte zaručuje dostatočný výkon aj pre hranie hier. Podpora LTE sietí sa postará o plynulé streamovanie videí. 13Mpx zadná kamera s kvalitným senzorom a svetelnosťou f / 2.0 sľubuje ostré fotky aj za horších svetelných podmienok.
POP UP zaujme aj po dizajnovej stránke - ponúkne kovový rámček so skleneným spodným tlačidlom a zadnú stranu zdobí 3D efekt vytvárajúci sústredné kruhy. Na výber bude hneď z piatich farieb - čiernej, modrej, oranžovej, bielej a červenej.

POP STAR - mobil z denimu alebo z dreva?

Päťpalcový smartfón POP STAR je určený tým, ktorí radi prispôsobujú svoj telefón svojmu outfitu. Vďaka niekoľkým kolekciám krytov tak môžu vyjadriť svoj štýl alebo náladu.

Na výber budú divoké farby a psychodelické motívy z kolekcie Funky aj konzervatívnejší vzhľad krytov z kolekcie Leather. Viac na módu je zameraná kolekcia Fashion, prírodný vzhľad dreva potom napodobňujú kryty z kolekcie Nature-ECO. Dôraz na detaily vyjadruje aj zaoblený dizajn, ktorý zdôrazňuje štíhlosť telefónu.

POP STAR bude dostupný v 3G+ a 4G (LTE) variante. Zadná 8 Mpx kamera so stabilizačnou technológiou EIS umožňuje zhotovovať ostré fotky a videá, 5Mpx predná kamera je určená skôr pre selfie zábery. Plne laminovaný HD IPS displej ponúka dobrú čitateľnosť na slnku a pozorovacie uhly až 160 stupňov.

Technické parametre:

Zdroj: Alcatel Onetouch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk