• Hlavná stránka
  • HW
  • Novinky
  • Nové herné produkty Predator od Aceru získali na veľtrhu IFA 2015 od médií ocenenie "Best of Show"
Nové herné produkty Predator od Aceru získali na veľtrhu IFA 2015 od médií ocenenie "Best of Show"

Nové herné produkty Predator od Aceru získali na veľtrhu IFA 2015 od médií ocenenie "Best of Show"

 

Najnovšie notebooky a tablety od Aceru z radu jeho herných produktov Predator získali na veľtrhu IFA 2015 od dvoch médií ocenenie "Best of Show".

Herným notebookom Predator 15 a Predator 17 bolo udelené ocenenie za víťazstvo v počítačovej kategórii "Top Tech of IFA 2015" portálu Digital Trends, zatiaľ čo herný tablet Predator 8 bol vybraný portálom Tom 's Guide ako "Best Tablet" v rámci ich ocenenia "Best of IFA 2015 ".

Spoločnosť Acer oznámila dostupnosť svojej novej hernej série Predator na tlačovej konferencii next@acer, ktorá sa konala 2. septembra na veľtrhu IFA v Berlíne, kde predstavila portfólio špičkových herných zariadení od stolových počítačov, notebookov, tabletov, monitorov až po príslušenstvo. Členovia eSport tímu TeamAcer sa k akcii pripojili a podelili sa o to, ako ich odborné poznatky pomohli posunúť rad Predator k jej limitom.

Najvýznamnejšie ocenenia od médií:

Predator 15 a Predator 17 - Konštrukcia s tromi ventilátormi udržuje notebooky chladné

"Predator všetkých porazí. Je až absurdne rýchly, napriek tomu úplne rozumný. " - Digital Trends

"Acer Predator 17 presahuje všetky očakávania." - Digital Trends

Predator 8 - Herný tablet s úžasným zvukom

"Ten tablet je 8-palcový silák ... nielenže na ňom spustíte akúkoľvek hru pre Android pri špičkových nastaveniach, ale jeho gumové gripy a štvorica dopredu hrajúcich reproduktorov zabezpečia, že hráči dostanú ten najkomfortnejší a pre sluch najpríjemnejší možný zážitok." - Tom 's Guide

"Acer Predator 8 sa môže pochváliť vskutku špičkovými parametrami, ktoré by mal spĺňať každý hráč na cestách. Je predurčený k tomu, aby sa stal jedným z najlepších herných tabletov s Androidom vôbec "- CNET.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk