MSI GTX 980Ti SEA HAWK: Grafika s hybridným vodným chladením

MSI GTX 980Ti SEA HAWK: Grafika s hybridným vodným chladením

 

MSI predstavilo výsledok jedinečnej spolupráce so spoločnosťou Corsair, kedy spojila svoje špičkové skúsenosti v grafických kartách a skúsenosti Corsair s vodnými okruhmi chladenia.

Výsledkom je grafická karta MSI GeForce GTX 980Ti Sea Hawk. Tento najnovší prírastok do legendárnej skupiny grafických kariet MSI Hawk poskytuje vynikajúci herný výkon pri nízkych teplotách a nízkej hladine hluku.

Najlepšie chladenie pre všetky komponenty

MSI GTX 980Ti Sea Hawk využíva populárny uzatvorený okruch vodného chladenia Corsair H55. Masívne leštená medená základňa sa stará o efektívny prenos tepla do vodného okruhu. Nízkoprofilový hliníkový chladič sa ľahko inštaluje a je vybavený super tichým 120mm ventilátorom s riaditeľnými otáčkami na základe teploty GPU. Pre najlepší výkon je ale nutné účinne chladiť tiež pamäte a napájacie obvody. GTX 980Ti Sea Hawk je preto osadená aj radiálnym ventilátorom vlastného návrhu, ktorý zabezpečuje výkon pre chladenie všetkých komponentov.

Moderný návrh chladenia v kombinácii s vysoko kvalitnými súčiastkami umožňuje karte v porovnaní so štandardnou GeForce GTX 980Ti bežať na oveľa vyššej frekvencii. Grafické jadro môže s technológiou GPU Boost 2.0 dosiahnuť až 1291 MHz. Grafická karta je tiež osadená 6 GB pamäte GDDR5 s frekvenciou 7096 MHz. Tieto špecifikácie a podpora technológie NVIDIA G-Sync zaručujú hladký herný zážitok, a to aj pri použití s ​​viacerými monitormi s vysokým rozlíšením.

Výkonný software

Napriek tomu, že MSI GTX 980Ti Sea Hawk má vysoké takty už z výroby, MSI Afterburner umožňuje ísť užívateľom ešte ďalej. Otestujte si limity s možnosťami nastavenia Triple Overvoltage, vytvárajte vlastné profily a môžete grafiku a jednotlivé jej časti monitorovať v reálnom čase. Afterburner ponúka možnosť on-screen zobrazenie reálnych FPS v hrách a môžete si ho prispôsobiť jedným z mnohých dostupných vzhľadov. MSI Afterburner je navyše k dispozícii ako mobilná aplikácia pre Android alebo iOS a pre nastavenie či monitorovanie grafiky ani nemusíte opustiť hru.

Špecifikácia:

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk