Acer predstavuje produkty s Windows 10

Acer predstavuje produkty s Windows 10

 

Spoločnosť Acer oznámila príchod dvoch nových Windows 10 zariadení, konvertibilného notebooku Aspire R 14 a prenosného all-in-one počítača Aspire Z3-700.

Obe tieto inovatívne Windows 10 zariadenia, ktoré sa budú meniť podľa toho, ako budú ľudia komunikovať a prispôsobia sa ich potrebám, sa pripoja k rozsiahlemu portfóliu zariadení Acer s Windows 10.

"Acer má dedičstvo v poskytovaní najlepšieho užívateľského zážitku prostredníctvom inovácií v oblasti technológií a dizajnu," povedal Jason Chen, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Acer. "Vďaka Windows 10 môžeme teraz priniesť jedinečný a konzistentný zážitok naprieč našim komplexným portfóliom produktov, či už sú to notebooky, stolové počítače, tablety alebo smartphony, a pomáhať užívateľom robiť veľké veci s osobnejšími a ľudskejšími technológiami."

"So spoločnosťou Acer sme úzko spolupracovali na tom, aby ich zariadenia vyťažila z Windows 10 čo najviac," povedal Terry Myerson, výkonný viceprezident skupiny pre Windows, spoločnosť Microsoft. "Osobný asistent Cortana vám pomôže odviesť prácu, Continuum umožňuje, aby sa telefóny Windows Phone pri spárovaní s väčším displejom správali ako počítač, nechýba skvelé hranie na Xboxe a náš nový webový prehliadač Microsoft Edge. Sme nadšení, že môžeme privítať tieto nové zariadenia Acer do rodiny Windows 10."

Optimalizované pre Windows 10

Spoločnosť Acer oznámila príchod dvoch nových zariadení, ktorá privádza Windows 10 k životu, a to konvertibilný notebook Aspire R 14 (R5-431T / 471T) a prenosný all-in-one počítač Aspire Z3-700. Obe zariadenia sa môžu pochváliť duálnymi digitálnymi mikrofónmi s funkciou Acer Purified.Voice s vylepšeným spracovaním digitálneho signálu (DSP), potlačením šumu na pozadí a zvýšením presnosti hlasového prejavu, čo ľuďom prináša optimálny zážitok pri používaní hlasovej asistentky Cortana (nie je dostupné u CZ verzia).

Pre lepší zvukový aj vizuálny zážitok z Windows 10 sa môže Aspire R 14 aj Aspire Z3-700 pochváliť technológiami Acer TrueHarmony Plus a Dolby®Audio™, ktoré poskytujú výkonný zvuk s pôsobivým priestorovým efektom. Obe zariadenia sú tiež vybavené filtrom Acer BluelightShield™, majú na výber zo štyroch profesionálne vyladených režimov, ktoré môžu účinne znížiť namáhanie zraku tým, že zníži vyžarovanie modrého svetla z obrazovky.

Okrem toho Acer demonštroval smartphone Liquid Jade Primo, ktorý bol odhalený pri predvádzaní funkcie Continuum vo Windows 10 na veľtrhu IFA 2015. Tento 5,5 "smartphone s operačným systémom Windows 10 mobile poskytuje vďaka Continue profesionálom nekompromisný produktivitu - umožňuje univerzálnym Windows 10 aplikáciám poskytnúť pohodlie ako pri práci na počítači, keď je zariadenie pripojené k sekundárnemu displeju.

Nekompromisná flexibilita s Aspire R 14

Aspire R 14 prešiel vývojom k novému kovovému povrchu, diamantovo vybrúseným hranám a tenším 360° pántom s duálnym momentom pre neuveriteľnú flexibilitu so štvoricou režimov použitia. V kombinácii s funkciou Continuum pomáha ľuďom prechádzať medzi režimom PC a tabliet.

Ľudia môžu maximalizovať produktivitu tým najefektívnejším spôsobom písania textu v klasickom režime Notebook alebo prejsť do režimu Displej ukrytím klávesnice dozadu, alebo alebo položiť Aspire R 14 naplocho do uhla 180°, čo je ideálne pre spoluprácu, zábavu a zdieľanie obsahu s ostatnými. Konverzia do režimu Stan dáva užívateľom možnosť používať notebook v uzavretom priestore, zatiaľ čo majstrovsky spracovaná magnetická konštrukcia umožňuje plnohodnotnú premenu zariadenie do režimu Tablet - bez akýchkoľvek medzier.

"Nové zariadenia Acer Aspire ukazujú všestrannosť najnovších procesorov Intel," povedal Kirk Skaugen, viceprezident a generálny riaditeľ Client Computing Group spoločnosti Intel. "Vďaka tomu, že využívajú výkon technológie spoločnosti Intel, sú tieto nové zariadenia tenké, ľahké, rýchle a dokonale sa hodia pre produktívnu prácu a zábavu či už doma alebo na cestách."

Aspire R 14, ktorý je tenký iba 18,5mm a váži len 1,9kg, je osadený 6. generáciou procesorov Intel® Core™, až 8GB systémovej pamäte DDR3L a SSD úložiskom pre vysoký výkon či už doma alebo na cestách. Pre vyššie rýchlosti pripojenia je Aspire R 14 vybavený bezdrôtovou technológiou MU-MIMO umožňujúci v porovnaní s ostatnými 802.11ac produkty až trikrát rýchlejšie sťahovanie, obzvlášť v preplnených sieťach.

All-in-one počítač stvorený k pohybu, Aspire Z3-700

Nový all-in-one počítač Aspire Z3-700 sa môže pochváliť vstavanou batériou s výdržou 5 hodín na jedno nabitie, čo užívateľom umožňuje vykonávať produktívnu prácu na stolnom počítači alebo si užívať zábavu kdekoľvek po celom dome. 17,3 "Aspire Z3-700 má telo tenké len 15,6 mm a váži 2 kg, zatiaľ čo dva stojančeky umožňujú, aby stál či ležal ako obrí tablet.

Aspire Z3-700 osadený procesorom Intel® Pentium® alebo Celeron®, s až 8 GB pamäte DDR3L a SSD či HDD, poskytuje dostatok výkonu pre informačné a zábavné úlohy. Môže sa pochváliť Full HD (1 920×1 080px) 10bodovým kapacitným multidotykovým displejom, ktorý podporuje vstup prostredníctvom dedikovaného stylusu pre ešte presnejšie ovládanie.

Ceny a dostupnosť

  • Acer Aspire R 14 bude k dispozícii na konci októbra od 799 €.
  • Acer Aspire Z3-700 bude k dispozícii na konci roka za ceny od 599 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk