Kompaktné PC pre domácnosť aj kanceláriu: MSI CUBI N

Kompaktné PC pre domácnosť aj kanceláriu: MSI CUBI N

 

MSI predstavuje upgrade svojho najmenšieho mini-PC súčasnosti: MSI Cubi N.

Malý desktop je postavený na koncepte moderných technológií a skvelého dizajnu, ktorý splní potreby domácností i podnikov. Vďaka procesoru radu Intel Braswell môžu užívatelia ťažiť z výkonu počítača vreckovej veľkosti, ktorý je možné osadiť rôznymi pevnými diskami pre dostatok úložného priestoru. Hlavnou novinkou je pasívne chladenie, vďaka ktorému je Cubi N úplne tichý. MSI Cubi N možno pripevniť na stenu pomocou VESA uchytenia, alebo ho pripojiť k HDTV a užívať si kvalitné zobrazenie médií vo vysokom rozlíšení. Pre komerčné využitie je Cubi N osadený množstvom portov pre pripojenie externých zariadení a je tak skvelým príkladom malého a chytrého počítača. Cubi N bude k dispozícii od konca októbra 2015.

Malá, menší, najmenší

S objemom iba 0,45 litra je MSI Cubi N najmenšie mini-PC svojho druhu a pritom stále ponúka všetky prvky a vlastnosti desktopu. Zaoblené hrany, hladký povrch, pasívne chladenie, chytré umiestnenie I / O portov ... malé a chytré MSI Cubi N vám padne do rúk aj do oka.

NAJNOVŠIA PLATFORMA INTEL Braswell

MSI Cubi N je vybavený najnovším 14nm procesorom Intel Braswell, ktorý je s celkovou spotrebou energie pod 15 W o 30% úspornejší než predchádzajúce generácie. Integrovaná grafika Intel HD Graphics poskytne skvelý výkon v multimediálnych aplikáciách.

VYSOKÁ RÝCHLOSŤ Aj MIESTO PRE DÁTA

Vďaka modulárnej konštrukcii, MSI Cubi N ponúka možnosť nahradiť spodný kryt rozšíriteľným modulom s pozíciou pre 2,5" disk a poskytne tak viac priestoru pre tých, ktorí túžia po väčšom úložnom priestore. S vstavaným mSATA SSD diskom a prídavným 2.5" diskom tak máte k dispozícii vysokú rýchlosť aj dostatok miesta pre ukladanie dát.

4K UHD ZOBRAZENIE & VESA STANDARD

MSI Cubi N môže slúžiť aj ako vynikajúci HTPC s podporou pre zobrazenie obsahu Ultra High-Definition, a vy si tak môžete užívať mediálny obsah vo vysokej kvalite. Cubi N možno uchytiť na stenu alebo zadnú stranu monitora pomocou VESA a efektívne tak využiť priestor.ŠPECIFIKÁCIA CUBI N:

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk