Creative Outlier - Bluetooth slúchadlá s MP3 prehrávačom

Creative Outlier - Bluetooth slúchadlá s MP3 prehrávačom

 

Spoločnosť Creative predstavila Creative Outlier, výkonné funkciami nabité Bluetooth MP3 slúchadlá s vymeniteľnými farebnými akustickými krúžkami.

Slúchadlá sú špeciálne navrhnuté pre ľudí pohybujúcich sa v meste a nadšencov zdravého životného štýlu, ktorí si chcú vychutnať svoju hudbu doma, vonku, s ale aj bez smartfónu. Slúchadlá Creative Outlier sú extrémne ľahučké, vážia iba 93 gramov a ľahko sa vojdu do takmer akéhokoľvek batohu, kabelky alebo príručného kufríka. Slúchadlá prichádzajú s užitočnými funkciami pre nadšencov zdravia, ako napríklad režim Pacer, ktorý stopuje kolá alebo sleduje čas cvičenia.

Tieto ľahké slúchadlá boli navrhnuté pre pohodlie a odolnosť pri nosení – čo predstavuje mimoriadne flexibilná a odolná konštrukcia hlavového mosta s mäkkými koženkovými náušníkmi. Tieto mäkké náušníky pohodlne sedia na ušiach pre celodenný komfort pri nosení.

Slúchadlá Creative Outlier tiež umožňujú užívateľom prispôsobovať si ich vzhľad. Slúchadlá Creative Outlier prichádzajú v dvoch farbách: bielej a čiernej, pričom vám umožnia nasadiť si ľubovoľný pár neobyčajne farebných akustických krúžkov okolo každého náušníka podľa vlastného štýlu. Strážte si starostlivo vyladené akustické krúžky pre dobre vyvážený zvuk s výkonnými basmi. Odstráňte ich alebo ich nahraďte viac akusticky poréznou alternatívou ako sú Rainbow Loom krúžky pre väčšie basy! So šiestimi pármi farebných silikónových krúžkov v balení si máte z čoho vyberať a môžete si vytvoriť až 30 farebných kombinácií, či už chcete byť srdečný, energický, odvážny alebo len pre zábavu.

Slúchadlá Creative Outlier dávajú užívateľom ďalšiu flexibilitu prispôsobenia si vzhľadu slúchadiel ešte tým, že im umožní vytvoriť si vlastný dizajn. Užívatelia a nadšenci 3D tlače si môžu navrhnúť a na 3D tlačiarni vytlačiť vlastné akustické krúžky na svoje slúchadlá. Navštívte webovú stránku creative.com/outlier kde si môžete stiahnuť 3D tlačové vzory.

Čo sa týka prehrávania zvuku, tak slúchadlá Creative Outlier prichádzajú s dvoma výkonnými profesionálne vyladenými 32mm Neodymovými meničmi.

Podporou prehrávania až na 10 hodín na jedno nabitie, slúchadlá vám tiež umožnia vychutnať si hudbu 4 spôsobmi:

 • NFC a Bluetooth 4.1 - Integrované technológie NFC a Bluetooth v4.1 v slúchadlách Creative Outlier umožňujú užívateľom smartfónov ľahké a rýchle bezdrôtové pripojenie. S NFC stačí zariadenie priložit a spárovať a všetko máte nastavené aj cez Bluetooth.
 • Zabudovaný MP3 prehrávač - Slúchadlá Creative Outlier so zabudovaným MP3 prehrávačom umožňujú užívateľom jednoducho prehrávať ich obľúbené skladby z microSD karty. Podporuje MP3, WMA a WAV formáty, teraz si môžete vychutnať až 10 000 vysoko kvalitných MP3 skladieb^ pomocou 32GB microSD karty vloženej priamo do slúchadiel.
 • USB Audio - Slúchadlá Creative Outlier podporujú prehrávanie pôvodného digitálneho zvuku z počítača cez USB. Okrem toho, si tiež môžete prispôsobiť nastavenia zvuku so softvérom Sound Blaster pre najlepší zvukový profil pre hudbu, filmy a hry. Softvér je voľne stiahnuteľný zdarma.
 • Integrovaný 3.5mm Aux-In - Slúchadlá disponujú integrovaným 3,5mm AUX vstupom pre pripojenie ďalších analógových audio zariadení.

Funkciami nabité slúchadlá Creative Outlier prichádzajú aj s ďalšími užitočnými funkciami:

 • Buddy: aplikácia Inteligentnej hlasovej notifikácie - Android™ užívatelia si môžu zdarma stiahnuť Creative aplikáciu Buddy na prerozprávanie správy, ktorá prečíta notifikácie alebo správy, ako sú SMS, WhatsApp, WeChat, LINE, Viber, Skype, Facebook Messenger a mnoho ďalších.
 • Zabudovaný režim Pacer: hovorí, informuje o celkovom čase a čase za kolo - S jednoduchým stlačením tlačidla (tlačidiel) vám slúchadlá Creative Outlier oznámia* celkový uplynutý čas alebo sledovaný čas na jedno kolo ľubovoľnej činnosti, ako je stopovanie tréningového času, behania na bežiacom páse alebo pri prechádzke v parku.
 • Hlasové hovory s vysokým rozlíšením - Zabudovaný neviditeľný mikrofón s funkciou ClearSpeech™ aktívne potláča externé hluky a digitálne zvyšuje zrozumiteľnosť reči tak, aby vaše konverzácie boli hlasné a jasné. Navyše hovory v HD kvalite vdýchnu život do vašich telefonických rozhovorov. Životnosť batérie slúchadiel Creative Outlier je až na 8 hodín hovorov na jedno nabitie.

Vlastnosti slúchadiel Creative Outlier:

 • Bluetooth s NFC pre bezproblémové bezdrôtové audio.
 • Integrovaný MP3 prehrávač umožňuje prehrávať skladby priamo z pamäťovej microSD karty bez použitia telefónu – čím šetrí batériu telefónu pre dôležité hovory a správy. Ideálne pre cvičenia bez starostí o telefón.
 • USB Audio pre bezstratové digitálne prehrávanie; nabíja batériu vášho zariadenia v rovnakom čase.
 • HD kvalita hovoru so vstavaným mikrofónom, ktorý potláča okolité šumy a podporuje HD kvalitu hovoru.
 • Aplikácia Buddy číta prichádzajúce správy na Android zariadeniach.
 • Neobyčajne štýlový s pribalenými šiestimi pármi neónovo farebných akustických krúžkov, ktoré umožňujú užívateľom prispôsobiť si slúchadlá svojmu štýlu – možných je až 30 kombinácií.
 • Ľahké (hmotnosť 93g, asi 1.5 krát ľahšie, ako iné slúchadlá v danej triede) a pohodlné s náušníkmi polstrovanými koženkou.
 • Výkonný zvuk s profesionálne vyladenými 32mm neodymovými meničmi.
 • Dostupné v dvoch farbách – bielej a čiernej.

Cena a dostupnosť
Slúchadlá Creative Outlier sú dostupné za 99.99EUR v online obchode www.creative.com a na Slovensku budú k dispozícii od konca Novembra 2015.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk