Coolpad Big Boy: 10 400 mAh za dvacku

Coolpad Big Boy: 10 400 mAh za dvacku

 

V dnešnej dobe bez smartfónu dlho neprežijete, veľa používateľov si život bez nich dokonca nevie ani predstaviť. Pri šťave vás udrží veľká externá batéria od Coolpadu.

Táto externá batéria ponúka kapacitu 10 400 mAh s oveľa dlhším životným cyklom ako bežné akumulátory. Big Boy používa poprednú svetovú 2A vysokorýchlostnú samonabíjaciu technológiu, pričom sa dokáže nabiť na 100% iba za šesť hodín. Táto powerbanka je síce od výrobcu Coolpad, to však nezabraňuje tomu aby sa pomocou nej nabíjali smartfóny a zariadenia iných spoločností, ako napríklad digitálne fotoaparáty, herné ovládače a podobne. Nabíjať je možné pomocou dvoch USB portov, pričom jeden disponuje výstupným prúdom 1 Ampér, zatiaľ čo ten druhý 2,1 Ampéra. Telo je zhotovené z hliníkovej zliatiny a celkové opracovanie bolo dosiahnuté pomocou CNC procesu.

Ponuku obohacuje aj desať rôznych typov ochrany, ako sú napríklad ochrana proti prehriatiu, prepäťová ochrana, nadprúdová ochrana, ochrana proti prebitiu batérie, ochrana proti skratu alebo ochrana proti samovybíjaniu. Coolpad Big Boy je dostupný za 19,99 eur.

Zdroj: Coolpad

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk