Nové herné periférie Fnatic Gear

Nové herné periférie Fnatic Gear

 

Pod pojmom Fnatic sa viacerým z Vás predstavia veľké mená eSportu ako Rekkles, flusha, KRiMZ či olofm, avšak odteraz sa meno Fnatic bude spájať aj s menami Flick, Rush, Focus a Boost. Čo prináša nová línia herných periférií Fnatic Gear?

"Spoločne, chceme predefinovať eSport vybavenie. Žiadne marketingové žvásty alebo ozdobné a zbytočné funkcie - iba skvelé produkty inšpirované našimi hráčmi a našimi skúsenosťami ako profesionálnych hráčov na svetovej úrovni." Pod týmto heslom eSportová organizácia Fnatic na svojej webovej stránke ohlásila 4 nové herné periférie pod ich novou značkou Fnatic Gear:

  • optickú hernú myš Flick
  • mechanickú hernú klávesnicu Rush vybavenú Cherry MX spínačmi
  • nízkoprofilovú látkovú podložku pod myš Focus
  • tvrdú polykarbonátovú podložku pod myš Boost

Fnatic Gear vzniklo nadobudnutím švédskej spoločnosti Func Inc., ktorá bola výrobcom herného príslušenstva ako napríklad MS-3 či KB-460, podobnosť medzi ktorými a novými Fnatic Gear Flick a Rush je veľmi zreteľná. Fnatic priznáva, že dôvodom k nadobudnotiu Func bol ich dizajn a kvalita spracovania, avšak necítili, že pôvodné modely Func, okrem ich klávesnice KB-460, boli "to pravé" pre eSporty a preto sa rozhodli zahodiť všetky staré dizajny a začať od nuly. Výsledkom ich snahy sú tieto 4 nové herné periférie. Fnatic takisto spustili Indiegogo kampaň kde sa dajú jednotlivé periférie zakúpiť. Očakávaný dátum začiaku ich odosielania je December tohto roka.

Zdroj: fnatic.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk