Gigabyte predstavil grafickú kartu R9 380X G1 GAMING

Gigabyte predstavil grafickú kartu R9 380X G1 GAMING

 

Gigabyte predstavil najnovší prírastok do ich série G1 GAMING, R9 380X G1 GAMING (GV-R938XG1 GAMING-4GD). Podporujúc tie najnovšie technológie pre súčasné hry ako DirectX 12, AMD Eyefinity a AMD Freesync, je táto grafická karta perfektnou voľbou na upgrade pre stredne náročných hráčov.

Kvalitne pretaktované jadro s pomocou Gauntlet Sortingu

Len s tými najlepšími jadrami, vybraných pomocou Gigabyte-u vlastnému Gauntlet Sortingu, poskytuje R9 380X G1 GAMING ten najlepší výkon a teplotnú efektivitu. Energia je grafickej karte dodávaná pomocou 6-fázového dizajnu napájania, ktorý účinne zlepšuje stabilitu a napomáha dlhovekosti karty a nižším teplotám. Týmto umožňuje väčší priestor pre pretaktovávanie a vyšší výpočtový výkon.

Tiché chladenie WINDFORCE 2X

Preslávený chladiaci systém WINDFORCE zabezpečuje tichý a chladný chod grafickej karty. Unikátne lopatky ventilátorov so špeciálnymi 3D pásikmi efektívne zlepšujú prúdenie vzduchu o 23% a znižujú turbulencie na dosiahnutie efektívneho rozptylu tepla. Grafické karty takisto majú možnosť počas slabšieho využívania vypnúť tieto ventilátory. Dvojica LED indikátorov poskytuje okamžité zobrazenie stavu ventilátora.

Grafická karta je ďalej zosilnená kovovým zadným krytom, ktorý pridáva tuhosť a ochraňuje krehké komponenty počas inštalácie. Používaním softvéru OC GURU môžu hráči jednoducho monitorovať a ovládať takt jadra a pamäte, otáčky ventilátorov a iné nastavenia podľa svojej vôle.

Zdroj: Gigabyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk