Acer rozširuje portfólio Predator o projektor Z650

Acer rozširuje portfólio Predator o projektor Z650

Acer oznámil rozšírenie svojich špičkových herných zariadení o projektor Predator Z650. Z650 bol predstavený na parížskom týždni hier Paris Games Week.

Predator Z650, ktorý je ideálnou voľbou pre zábavu na veľkej obrazovke pri hraní s priateľmi a rodinou, má obrovské množstvo funkcií ponúkajúcich presvedčivý obraz, väčšiu flexibilitu a väčšiu zábavu.

  • ColorPurity: Prispôsobuje farebné RBG koliesko a zaisťuje produkciu širšieho farebného gamutu, vytvára bohaté farebné gradácie pre ultraostrý obraz.
  • Režim sRGB: Zaručuje konzistenciu farieb a eliminuje farebnú odchýlku, farby vyzerajú rovnako na všetkých existujúcich sRGB zariadeniach.
  • Short Throw: Umožňuje projekciu obrazu s uhlopriečkou až 100 ", a to už vo vzdialenosti od 1,5 m od plátna.
  • WirelessHD: Koniec nepohodliu pri pripojení pomocou káblov vďaka bezdrôtovému prenosu bez kompromisu vo vysokej Full HD kvalite.

Nezastaviteľná herná projekcia

Projektor Predator Z650 vám umožní, aby ste cítili vzrušenie z hrania s nádherným pocitom vžitia sa do svojej obľúbenej hry vďaka trom unikátnym herným režimom Acer, vytvoreným na mieru rôznym typom herných prostredí. Kým Game Auto analyzuje predpokladaný obsah snímok po snímke a dynamicky upravuje viditeľnosť obrazu na optimálnu úroveň, Bright FPS upraví obraz pre hry s dennými scénami a Dark FPS ho zasa prispôsobia pre nočné scény, čím projektor ponúkne hráčom ten najlepší možný zážitok zo sledovania obrazu.

Okrem toho umožňuje Predator Z650 vytvorenie snímky obrazovky vášho najlepšieho výkonu v priebehu hrania a jeho nastavenie ako osobnú úvodnú obrazovku pri načítaní hry, takže si znovu pripomeniete svoje herné úspechy, na ktoré ste najviac hrdí. Zvukové technické schopnosti od Aceru vytvoria dokonalý zážitok z počúvania vďaka pôsobivým 20W stereo reproduktorom aj vylepšeniu DTS Sound a pripojenie Bluetooth audio zasa umožní bezdrôtové streamovanie zvuku do blízkych Bluetooth zariadení. Vďaka DTS Sound a zabudovaným stereo reproduktorom majú používatelia možnosť vziať si Z650 kamkoľvek so sebou a vychutnať si kvílenie pneumatík, výbuchy a ďalšie herné zvuky bez akýchkoľvek ťažkostí.

"Sme nadšení, že môžeme hráčom ponúknuť najnovšie vyvinutý produkt z nášho sortimentu Predator, ktorý im prinesie bohatšie zážitky z hrania hier," povedal Vít Urban, marketing manager zo spoločnosti Acer. "Každá hra, bez ohľadu na to, čo hráte, môže byť pri použití herného projektora Predator Z650 zobrazená jasne a zreteľne, vylepšená pre lepší pôžitok bez straty detailov."

Cena a dostupnosť

Predator Z650 bude k dispozícii od decembra za cenu od 32 990 Kč, čo je po prepočte cca 1 199 Eur.

Zdroj: Acer, TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk