Spoločnosti Lenovo a Razer uzatvárajú partnerstvo

Spoločnosti Lenovo a Razer uzatvárajú partnerstvo

 

Dňa 27. novembra 2015 na podujatí DreamHack Winter 2015 spoločnosti Lenovo a Razer odhalili svoj vôbec prvý prototyp herného desktop počítača, ktorý bude oficiálne uvedený na veľtrhu CES (Consumer Electronics Show®) 2016.

Tieto dve spoločnosti oznámili, že pod zjednotenou značkou spoločne uvedú na trh špeciálnu Razer edíciu modelov herných zariadení Lenovo série Y – spájajúc výrobu, dodávateľský reťazec a distribučné vzťahy spoločnosti Lenovo, celosvetovej jednotky medzi výrobcami počítačov, s pohlcujúcou technológiou a hlbokými znalosťami spoločnosti Razer, poprednej spoločnosti v oblasti pripojených herných zariadení a softvéru pre hráčov.

Počítačové hry dnes ponúkajú bohaté a intenzívne zážitky - čiastočne vďaka špičkovému grafickému výkonu, mimoriadnemu výkonu procesorov a periférnym zariadeniam, navrhnutým špeciálne pre hranie hier. Všetky pripravované produkty edície Lenovo Razer budú uvádzané pod spojenou značkou a odrážajú trendový vzhľad a pocit série Lenovo Y spojený s ikonickými prvkami značky Razer, ako napríklad prispôsobiteľné svetelné efekty Chroma.

Razer sa vyrovná rozsahu a výraznej atraktivite spoločnosti Lenovo so svojím intenzívnym odhodlaním a odovzdaním sa hráčskej komunite. Lenovo a Razer prinesú produkty série Y edície Razer rozsiahlej globálnej zákazníckej základni spoločnosti Lenovo, ako aj kľúčovým hráčskym komunitám spoločnosti Razer. Navyše, obe spoločnosti sa snažia spoločne zdvojnásobiť svoje úsilie zrýchliť vývoj nových technológií, vrátane vylepšení v oblasti zážitkov z hrania hier.

Strategické partnerstvo spoločností Lenovo a Razer sa bude vzťahovať na množstvo nových dizajnových návrhov a produktov a spoločnosti budú tiež v blízkej budúcnosti skúmať potenciálne možnosti tzv. krížové predaje (cross-selling).

"Z partnerstva s Razer sme nadšení, nakoľko vyťaží to najlepšie z oboch spoločností, aby sme zákazníkom prinášali lepšie a intenzívnejšie zážitky z hrania hier,” povedal Victor Rios, viceprezident a generálny riaditeľ, Workstation BU, Gaming and Industry Solutions, Lenovo. “Zatiaľ čo my prispievame našimi technickými znalosťami, dizajnom a rozsahom, Razer prináša vycibrené riešenia a skúsenosti, nadobudnuté za poslednú dekádu pri poskytovaní služieb hráčskej komunite. Veríme, že naše partnerstvo je výrazným krokom vedúcim k poskytovaniu podmanivých riešení pre počítačové hry ako aj úplne nových zážitkov našim zákazníkom.”

Spoluzakladateľ a CEO spoločnosti Razer, Min-Liang Tan, povedal, “Táto dohoda otvára nové príležitosti ako dosiaľ nevídaným spôsobom podporiť a vylepšiť hráčsky životný štýl prostredníctvom produktov na svetovej úrovni. Lenovo je svetovou jednotkou medzi výrobcami počítačov. Razer je svetovou jednotkou medzi hráčskymi lifestylovými značkami. Spolu máme vášeň, pochopenie a operačné schopnosti, ktoré potešia a zlepšia schopnosti komunity počítačových hráčov na celom svete.”

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk