Razer zaháji predaj herných notebookov Razer Blade v Európe

Razer zaháji predaj herných notebookov Razer Blade v Európe

 

Jeden z najlepších herných notebookov sveta, Razer Blade je teraz k dispozícii v lokalizovanej verzii pre škandinávske krajiny. Celoeurópska premiéra je naplánovaná na rok 2016.

Razer™, popredný výrobca prepojených zariadení a softvéru pre hráčov, dnes oznámil, že budúci mesiac začne s európskou distribúciou svojich cenami ovenčených herných systémov. Predaj odštartuje 10. decembra v online obchode spoločnosti Razer 14-palcovým notebookom Razer Blade.

Súčasťou výbavy nového 256GB Razer Blade s QHD+ (3200 X 1800) displejom, ktorého vydanie je naplánované na budúci mesiac, je podsvietená antighostingová klávesnica so škandinávskym rozložením znakov. Európski zákazníci si navyše budú môcť zakúpiť 256GB a 512GB verzie Razer Blade s podporou QHD+ alebo 256GB variant s FullHD (1920x1080) displejom s anglickou klávesnicou.

"Dopyt v Európe po najtenšom, najvýkonnejšom a najmobilnejšom hernom notebooku sveta nám nedal spať už od chvíle, kedy sme pred troma rokmi uviedli Razer Blade na trh," hovorí Min-Liang tan, výkonný riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Razer. "Nesmierne nás teší, že sme konečne pripravení priniesť v roku 2016 na európsky trh naše výkonné herné systémy vrátane doplnkových funkcií a produktovej podpory, ktorú hráči chcú, potrebujú a zaslúžia si ju."

Podrobnosti o dostupnosti notebooku Razer Blade v rámci Európy nájdete na webových stránkach spoločnosti Razer.

Zdroj: Razer, YouTube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk