ASRock predstavil dve dosky pre procesory Xeon E3-1200 V5

ASRock predstavil dve dosky pre procesory Xeon E3-1200 V5

Procesory Intel Xeon série E3-1200 V5 nie sú kompatibilné so štandardnými spotrebiteľskými chipsetmi, ale len s chipsetom C232, ktorý bol pre ne špeciálne navrhnutý. ASRock preto predstavuje dve nové dosky s týmto chipsetom, jednu hráčsku a druhú pracovnú.

ASRock Fatal1ty E3V5 Performance Gaming/OC je základná doska so všetkými vlastnosťami typických herných dosiek tejto spoločnosti, samozrejme, okrem podpory integrovanej grafiky, ktorú procesory Xeon nemajú. Táto základná doska má všetky vlastnosti exkluzívne pre Fatal1ty dosky, vrátane Key Master, ktorý umožnuje vytvorenie vlastných makier, a F-Stream, softvéru, ktorý obsahuje pretaktovávanie a iné vychytávky, a takisto Gaming Armor, Super Alloy, ASRock Hyper BCLK Engine a DDR4 Non-Z OC. Doska podporuje štandardné a aj ECC pamäte.

ASRock takisto predstavil E3V5 WS, dosku pre pracovné stanice, ktorá takisto podporuje aj štandardné aj ECC DDR4 pamäte. ASRock navrhol túto dosku pre kompatibilitu s NVIDIA Quadro a AMD FirePro grafickými kartami a osadil ju Intel I219LM LAN chipsetom pre serverovú sieťovú konektivitu a podporu serverových OS.

Zdroj: Tom's Hardware

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk