MSI predstavilo nové Carbon Edition základné dosky

MSI predstavilo nové Carbon Edition základné dosky

 

MSI odhalilo dve nové základné dosky vzhľadom pripomínajúce uhlíkové vlákna, ktoré oplývajú funkciou "Mystic Light" RGB LED osvetlenia - X99A Godlike Gaming Carbon Edition a Z170A Gaming Pro Carbon Edition.

X99A Godlike Gaming a Z170A Gaming Pro síce sú na trhu už nejakú tú chvíľu, no obidva kusy sú ladené do červenej farby a teda nebol plne využitý potenciál osvetlenia Mystic Light. Z červenej dosky modrú totiž len tak jednoducho nespravíte. No Carbon edície týchto dosiek tento problém vyriešili. X99A Godlike Gaming Carbon a Z170A Gaming Pro Carbon majú elegantnú čiernu farbu, povrchy pripomínajúce uhlíkové vlákna, zvukovú kartu Audio Boost 3 (X99A Godlike Gaming Carbon má Pro verziu) a Mystic Light RGB LED osvetlenie.

 

Z170A Gaming Pro Carbon má okrem iného aj systém na ochranu PCIe grafických kariet Steel Armor, ktorý slúži na ochranu dát proti elektromagnetickému ruchu a takisto poskytuje mechanickú podporu pre aj tie najťažšie grafické karty - je pripevnený priamo o dosku.

X99A Godlike Gaming Carbon má vylepšenú funkciu Mystic Light, ktorá podporuje až 16,8 miliónov farieb a 16 LED efektov. Táto doska má navyše Turbo Socket, ktorý obsahuje dodatočné socket piny a je navrhnutý tak, aby poskytoval lepšie pretaktovávanie procesorov.

Plná špecifikácia, cena a dátum vydania nových Carbon Edition základných dosiek zatiaľ nie sú dostupné.

Zdroj: Tom's Hardware

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk