Acer prináša so smartfónom Liquid Jade Primo novú úroveň produktivity

Acer prináša so smartfónom Liquid Jade Primo novú úroveň produktivity

 

Acer predstavil nový špičkový 5,5" smartfón Liquid Jade Primo využívajúci operačný systém Windows 10 Mobile.

Liquid Jade Primo poskytuje profesionálom skutočne nekompromisnú produktivitu práce vďaka funkcii Continuum, ktorá umožňuje univerzálnym aplikáciám vo Windows 10 možnosť práce ako na počítači v prípade, že je k smartfónu pripojený externý displej.

Oceňovaný elegantný dizajn

Acer Liquid Jade Primo sa môže pochváliť oceňovaným dizajnom Liquid Jade s tenkým a elegantným profilom, zaobleným zadným krytom, vďaka ktorému pohodlne padne do ruky, a ergonomickým odolným sklom 2.5D CORNING® Gorilla® Glass. Predné aj zadné kryty majú jemne vlásočnicovo kartáčovaný povrch, zatiaľ čo ostrý diamantom brúsený pruh obklopujúci šasi dodáva smartfónu ešte uhladenejší vzhľad. Súdržný kruhový volič, zadná kamera a reproduktor, ktorý je dedičstvom z rodiny Jade, dodáva smartfónu nádych elegancie.

Viacnásobný multitasking

S monitorom pripojeným cez USB typ C, príslušenstvom Wireless Display alebo s dokom Display Dock môže Liquid Jade Primo poskytnúť možnosť práce ako na počítači, a to na externom monitore s univerzálnymi Windows 10 aplikáciami. Možno ho využiť ako touchpad a virtuálnu klávesnicu, alebo možno pre prácu s viacerými aplikáciami ako na displeji, tak na externom monitore pripojiť klávesnicu a myš; to prináša tieto prípady použitia:

  • Pripojenie smartfónu k televízoru alebo monitoru v hoteloch alebo kdekoľvek na cestách pre prácu v produktívnych aplikáciách, takže môžete nechať ťažký notebook doma.
  • Premietanie prezentácie na projektore alebo veľkej obrazovke, zatiaľ čo sa na telefóne zobrazí "Presenter View".
  • Prehrávanie videí na televízore počas súčasného používania ostatných aplikácií v telefóne.

Liquid Jade Primo sa môže pochváliť ohromujúcim 5,5" Full HD AMOLED displejom, ktorý podporuje 100% pokrytie farebného priestoru NTSC, má kontrast 10 000: 1 a 176 ° široké pozorovacie uhly. Osemjadrový procesor Qualcomm ® Snapdragon ™ 808 spolu s 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB vnútornej pamäte poskytuje vysoký výkon, ktorý je potrebný pre prácu s viacerými aplikáciami súčasne, zatiaľ čo je vďaka pripojeniu LTE Cat. 6 a Wi-Fi 802.11ac MIMO sťahovanie otázkou okamihu. Zadný 21Mpx fotoaparát so svetelnosťou f / 2.2 a automatickým zaostrovaním má dvojicu LED bleskov a podporuje natáčanie videa až do rozlíšenia 4K (3 840 × 2 160 px). Predná 8 Mpx kamera so svetelnosťou f / 2.2 sa zasa môže pochváliť širokým uhlom záberu až 84 ° a podporou nahrávania videa s rozlíšením až Full HD 1080p.

Technologicky výnimočný

Pre zníženie zahrievania, ku ktorému dochádza používaním náročných aplikácií, má Liquid Jade Primo moderný systém chladenia, ktorý účinne odvádza teplo od procesora a zároveň znižuje celkovú teplotu povrchu zadnej strany telefónu.

Aby mohlo byť telo smartfónu Liquid Jade Primo tenšie, bola jeho anténa vytvorená technológiou priameho laserového štruktúrovania (LDS), ktorá umožňuje integrovať anténu do zadného krytu. K tenšiemu profilu tiež prispieva dotyková technológia on-cell, vďaka ktorej bola presunutá dotyková vrstva na vonkajší povrch skla displeja, vďaka čomu už nie je potrebná dotyková podkladová vrstva.

Zabezpečenia podnikovej úrovne a správa zariadení

Vďaka technológii BitLocker na Windows 10 Mobile umožňuje Liquid Jade Primo kompletné šifrovanie všetkých používateľských dát uložených vo vnútornej pamäti, čím je zariadenie chránené pred offline útokmi na hardvérovej ​​úrovni. Firemní používatelia zase ocenia, že Liquid Jade Primo tiež podporuje riešenia pre správu zariadení ako je Open Mobile Alliance Device Management (OMA DM) v1.2 a Microsoft Intune, takže IT pracovníci môžu zefektívniť používateľom prácu pri súčasnej ochrane firemných informácií.

Cena a dostupnosť

Acer Liquid Jade Primo bude k dispozícii v oblasti EMEA v februári za cenu od 15 990, - Kč / 569 eur. Liquid Jade Primo bude predávaný buď samostatne, spoločne s dokom Display Dock alebo bude k dispozícii ako Desktop Kit s prídavnou klávesnicou a myšou. Presné ceny, špecifikácie a dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od krajiny predaja.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk