Kingston na CES predstavil viacero noviniek

Kingston na CES predstavil viacero noviniek

 

Spoločnosť Kingston na konferencii CES predstavila nový SSD disk pre podnikovú sféru, šifrovaný USB disk s klávesnicou na zadávanie prístupového hesla a dve nové verzie zariadení MobileLite Wireless.

Nový SSD disk KC400 je určený pre pracovné zaťaženie v podnikovej sfére, je 15-krát rýchlejší než tradičný pevný disk a má vylepšenú odozvu u aplikácií náročných na výkon. SSD disk KC400 zaisťuje ochranu dát na celej ceste ich spracovania, má funkciu SmartECC, ktorá stráži dáta, a ďalej funkciu SmartRefresh pre ochranu proti chybám čítania dát. Ak dôjde k chybe, dáta sú zrekonštruované a disk sa dokáže obnoviť po nečakanom výpadku napájania. SSD disk KC400 je k dispozícii v kapacitách 128 GB, 256 GB, 512 GB a 1 TB.

Disk DataTraveler 2000 ponúka hardvérové ​​šifrovanie a ochranu pomocou PIN kódu zadávaného priamo na alfanumerickej klávesnici, ktorá je súčasťou samotného disku. Samotný disk je nezávislý na operačnom systéme a je vybavený vlastným hardvérovým kryptovaním všetkých svojich dát šifrou AES o sile 256 bitov v režime XTS. Navyše sa šifrovací kľúč a heslo zablokujú keď dôjde k 10 neplatným pokusom o zadanie hesla, aby sa tým zabránilo pokusom o ich prelomenie tzv. „brutálnou silou“. USB flash disk DataTraveler 2000 je k dispozícii v kapacitách 16, 32 a 64 GB, má trojročnú záruku a k dispozícii bude v 1. štvrťroku 2016.

Zariadenie MobileLiteWireless G3 poskytuje používateľom mobilných prístrojov na cestách veľkú podporu. Ak je batéria s ohromnou kapacitou 5600 mAh v zariadení MLWG3 plne nabitá, vydrží dvakrát dobiť smartfón. Podobne ako u predchádzajúcich generácií má zariadenie MLWG3 USB port a slot pre pamäťové SD karty, čo používateľom umožňuje pristupovať k súborom na USB flash disku alebo SD karte ich smartfónu alebo tabletu bezdrôtovo. Model MobileLiteWireless Pro má všetky funkcie zhodné so zariadením MLWG3, ale navyše ponúka vstavanú pamäť o veľkosti 64 GB a súčasne aj ešte viac dimenzovanú batériu s kapacitou 6900 mAh. Pre rýchly prenos dát podporujú obe zariadenia bezdrôtový prenos cez Wi-Fi v dvoch pásmach (802.11 ac).

Zdroj: Kingston

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk