MSI predstavuje budúcnosť PC gamingu na výstave CES 2016

MSI predstavuje budúcnosť PC gamingu na výstave CES 2016

 

K videniu na výstave sú oceňované produkty a to ultraprenosné a desktop-replacement notebooky, herné AiO PC, kompaktné desktopy a ďalšie, vrátane GS40 Phantom, Gaming 27XT a Vortex Gaming Tower.

GS40 Phantom - GS40 Phantom je ultra-prenosný 14" herný notebook s výkonom desktopu. Pri hrúbke len 21,8 mm a váhe 1,6 kg je vybavený procesorom Intel Core i7 6700HQ a grafickou kartou Nvidia GTX 970m. Notebook je už v predaji.

GT72S Tobii - MSI GT72 je svetovo prvý PC s integrovaným sledovaním očí (eye tracking) od spoločnosti Tobii.

Monitorovanie očí je ďalším míľnikom, ktorý prináša evolúciu v hraní hier. Iba pomocou svojich očí budete môcť ovládať hru, či už zameriavanie zbraní, rozhliadania sa po okolí či napríklad zatáčanie.

Spoločne s Tobii a hernými vývojármi sme schopní využiť túto technológiu pre ďalší, vyšší stupeň hrania hier, streamovanie a celkovo lepšiu prácu s počítačom.

Nový GT72S Tobii bude dostupný v priebehu februára, a to s podporou niekoľkých hlavných herných titulov. Notebook bude dodávaný s veľmi očakávanou hrou Tom Clancy’s The Division. Pre zoznam hier podporujúcich technológiu Tobii nasledujte odkaz http://www.tobii.com/apps/.

GS72 Stealth Pro - Tenší, ľahší a výkonnejší. GS70 Stealth dostáva upgrade v oblasti dizajnu aj výkonu a necháva tak vzniknúť svojho nástupcu - GS72. S hrúbkou iba 2 cm ide o najtenší a najvýkonnejší herný notebook MSI, ktorý tiež ponúkne 4K rozlíšenie. GS72 Stealth bude dostupný so 4K a Full HD displejom, a to počas Q1 2016.

Vortex - vortex je výkonný kompaktný herný PC, ktorý sa vlezie kamkoľvek. S objemom len 6,5 litra ponúka extrémny výkon - procesor Intel a dve grafické karty Nvidia GeForce GTX 980 v SLI, to všetko chladené novým systémom chladenia 360 ° Silent Storm Cooling. Vortex bude podporovať niekoľko 4K výstupov zároveň pre maximálny multi-tasking a tiež umožní jednoduchú možnosť upgradu komponentov. Vortex bude dostupný v priebehu roku 2016.

Gaming 27XT - MSI Gaming 27XT je svetovo prvý All-in-One herný PC, ktorý podporuje externú desktopovú grafickú kartu. Ďalej je vybavený tým najlepším, čo máme k dispozícii, vrátane technológie vylepšenia zvuku Nahimic Audio Enhancer, chytrej sieťovky Killer Lan a 144Hz Full HD displejom.

Nightblade X2 / MI2- Malé herné desktopy Nightblade sú vybavené komponentami Military Class 4, ktoré hráčom dovoľujú postaviť vysoko výkonný herný počítač. Vnútri nájdete platformu Intel Skylake s podporou grafických kariet až po Nvidia GTX 980Ti.

Cubi 2 Plus - MSI Cubi 2 Plus je najnovším prírastkom do rodiny najmenších mini-PC desktopov, ktorý prichádza s procesorom Intel Skylake-S (6.generácie). S podporou M.2, 2,5" SSD slotu a dostatkom portov je Cubi 2 Plus ideálom pre domáce HTPC, mediálne centrum či pre komerčné využitie.

Z170 GAMING PRO CARBON Edition - Z170 GAMING PRO CARBON Edition ponúka vysoký výkon a možnosti prispôsobenia v novom kabáte. Vychutnajte si krištáľovo čistý zvuk s prémiovými súčiastkami Audio Boost 3. Vystužené PCI-E sloty pomocou Steel Armor sú už samozrejmosťou.

X99A GODLIKE GAMING CARBON Edition - Svetovo najvýkonnejšia herná základná doska je teraz ešte lepšia. X99A GODLIKE GAMING CARBON Edition dostala do vienka čierne zafarbenie a vylepšenú verziu Mystic Light podsvietenia s 16,8 mil. farbami a 16 LED efektami. Patentovaný Turbo socket poskytuje maximálne možné pretaktovanie procesorov radu Extreme od spoločnosti Intel.

B150 GAMING 3X - MSI oslavuje svoje 30. výročie doskou B150 GAMING 3X so zlatým PCB v kombinácii s červenými prvkami. Táto farebná kombinácia znamená v tradičnej čínskej kultúre šťastie a blaho. B150 GAMING 3X nechýba herná sieťovka pre rýchle online hranie bez lagov a krištáľovo čistý zvuk vďaka Audio Boost 3. Tento špeciálny model ku 30. výročiu MSI bude dodávaný s hernou myšou MSI.

Oceňované grafickej karty MSI nebudú na CES 2016 chýbať. A to vrátane GTX 980Ti Sea Hawk, GTX 980Ti Lightning, a veľmi populárna GTX 980Ti GAMING. Rok 2016 taktiež odhaľuje nové herné periférie, a to hernú klávesnicu DS4200 GAMING, hernú myš Interceptor DS300 GAMING, herný in-ear headset IE60 GAMING, podložku Thunderstorm Pre GAMING a Focus GAMING Eye Tracker.

MSI odhaľuje aj úplne nové 4-WAY a 3-WAY SLI mostíky v slávnom MSI GAMING dizajne. Mostíky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a ponúknu LED podsvietenie loga. Mostík bude dodávaný s tichým systémovým ventilátorom Cooler Master, ktorý môže byť pripojený priamo k SLI mostíka pre čo najlepšie chladenie a tichosť vašej zostavy s grafikami v SLI.

Next-Gen funkcie

MSI nelení a posúva hranice hrania ešte ďalej a to aj pomocou najnovších funkcií a technológií, ktoré budú už čoskoro dostupné pre nový hardvér.

Nahimic 2 je poslednou verziou ultimátneho softvéru pre zlepšenie zvuku. Nahimic 2 predstavuje exkluzívny nástroj pre streamerov - HD Audio Recorder. Hráči FPS hier sa môžu tešiť na novú verziu Sound Tracker, vďaka ktorému rozpoznáte pozíciu vašich protihráčov len podľa zvukov streľby či krokov.

 

Dragon Eye je jednoduchým nástrojom, ktorý slúži pre zobrazenie obrazu v obraze. Využitie nájde najmä pri hraní a súčasnom sledovaní Twitch či YouTube videí na jednej obrazovke. Jednoducho pridajte odkaz na video či stream do aplikácie, nastavte veľkosť a transparentnosť okná, pozíciu, hlasitosť a je hotovo.

 

MSI oživuje virtuálnu realitu

Grafické karty, herné základné dosky, notebooky, AiO a desktopy sú pripravené pre úplne novú úroveň hrania - virtuálnu realitu. Spolupracujeme so spoločnosťou HTC na optimalizácii hardvéru MSI pre nový HTC Vive, aby hráči naozaj zažili poriadny výkon, skvelú kvalitu obrazu a nízku latenciu, ktoré budú kľúčové pre VR.

Oceňované produkty MSI GS40 Phantom, Gaming 27XT a Vortex, budú debutovať na výstave CES 2016 v druhom poschodí, Bellini Ballroom # 2001 od 6. do 9. januára 2016.

 

Zdroj: MSI

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk