Ďalšie novinky od spoločnosti Acer z CES 2016

Ďalšie novinky od spoločnosti Acer z CES 2016

 

Acer predstavil svoj najpokročilejší a najlepší model zo svojich oceňovaných notebookov 2 v 1 Aspire Switch, 8" multimediálny tablet Iconia One 8 (B1-850) a monitory rady - R1, H7 a XR342CK.

Acer Switch 12 S

- má 12,5" displej a flexibilnú konštrukciu 2 v 1, vďaka ktorej ho možno s využitím funkcie Continuum vo Windows 10 ľahko používať v štyroch rôznych režimoch notebook, tablet, display a stan - ide tak o ideálne prenosné zariadenie pre každého, kto hľadá flexibilný spôsob, ako zostať produktívny a v spojení so svetom pri štúdiu, práci i zábave. Je poháňaný 6. generáciou procesorov Intel® Core ™ M a dodávaný so systémom Windows 10.

"Spojenie technológie a dizajnu u Acer Aspire Switch 12 S upevňuje jeho miesto na vrcholku našej populárnej línie zariadení 2 v 1," povedal Jerry Kao, prezident divízie Notebook Business Group spoločnosti Acer. "Aspire Switch 12 S je bezprostredným dizajnovým skvostom; má mnoho funkcií, ktoré mu prepožičiavajú jeho prvotriedny a moderný vzhľad, a tiež zahŕňa pokročilé technológie, ktoré sa premietajú do skutočného vylepšenia každodenného života ".

Prvotriedny dizajn, ktorého súčasťou sú najnovšie technológie

Elegantné eloxované hliníkové šasi sa môže pochváliť ako moderným a čistým dizajnom, tak technologickými inováciami. Aby bol zaistený optimálny vysielací výkon Wi-Fi a zachovaný čistý jednotný vzhľad, bola do kovového šasi nenápadne vložená nová patentovaná anténa Acer ExoAmp. Toto inovatívne umiestnenie antény zabraňuje vplyvu šumu systému, preto je Wi-Fi 802.11 b / g / n / ac a 2x2 MU-MIMO nielen trikrát rychlejší, ale aj oveľa stabilnejší a spoľahlivejší. Robustný kryt z eloxovaného hliníka má brúsené lemovanie, ktoré zdokonaľuje čistý a leštený dizajn.
Acer Snap Hinge Gold je treťou generáciou obľúbených pántov acer Snap Hinge. Stavia na bezpečnom bezzápadkovom magnetickom dokovacom mechanizme, ktorý poskytuje moderné prepojenie medzi tabletom a klávesnicou. Rýchly prenos dát rýchlosťou až 6 Gb / s medzi tabletom a klávesnicou prináša okamžitú odozvu pri trvalo rýchlom pripojení, a to vďaka podpore USB 3.0 s nekompromisne vysokými prenosovými rýchlosťami. Okrem toho používajú háčiky mechanizmu Snap Hinge Gold pre nabíjanie klávesnice konektory zo zliatiny zinku.

Aspire Switch 12 S je vybavený portom Thunderbolt ™ 3 prostredníctvom konektora USB-C pre ultrarýchle nabíjanie, rovnako ako pre prenos dát a streamovanie videa rýchlosťou až 40 Gb / s, a to buď medzi zariadeniami alebo externým HD displejom vrátane až dvoch 4k displejov súčasne. Thunderbolt 3 tiež umožňuje používateľom, ktorí potrebujú ešte vyšší grafický výkon pre hranie hier, pripojenie voliteľného doku Acer Graphics Dock. Ten značne zvýši výkon Switch 12 S. Pokročilá kamera Intel® RealSense ™ R200 na zadnej strane tabletu umožňuje užívateľom Aspire Switch 12 S zachytiť pohyby pre vytvorenie 3D modelu alebo trojrozmerné skenovanie objektov či celej miestnosti.

"Acer Aspire Switch 12 S je skvelým príkladom toho, ako prebieha inovácia v rastúcej kategórii zariadení 2 v 1. 6. generácia procesorov Intel Core M prináša tenšie a ľahšie konštrukcie s neuveriteľným výkonom a dlhou výdržou na batériu pre extrémnu mobilitu," povedal Navin Shenoy , viceprezident a generálny riaditeľ divízie Mobility Client Platforms Group spoločnosti Intel. "Navyše je vybavený rozhraním Thunderbolt 3, tým najrýchlejším a najuniverzálnejším pripojením k akémukoľvek doku, displeju alebo úložisku. Tiež sa môže pochváliť novou kamerou Intel RealSense pre 3D skenovanie a zhotovovanie lepších videí i fotografií, aby si mohli ľudia, či už doma alebo na cestách, vychutnať to najmodernejšie z počítačových technológií. "

Ohromujúce 12,5" 4K zariadenie Switch 12 S prináša ostrý a krištáľovo čistý text, grafiku, grafy a videa vďaka rozlíšeniu 3 840 × 2 160 px. Displej sa tiež môže pochváliť technológiami Zero Air Gap a IPS pre bohaté a ostré vizuálne efekty so zníženou mierou odleskov a vynikajúcimi pozorovacími uhlami. Navyše umožňuje tvrdé sklo CORNING® Gorilla® Glass 4 prvotriedny vizuálny zážitok, ak by hrozilo jeho poškriabanie. Medzi technológie Acer Vision Care ™ patrí Acer BluelightShield pre zníženie namáhanie očí a Acer Lumiflex pre optimálne sledovanie obrazu za rôznych svetelných podmienok. Okrem toho sa môže Switch 12 S pochváliť precízne a dobre rozloženou klávesnicou, ktorá je navyše podsvietená. Dopĺňa tak displej a umožňuje ľahké a presné používanie zariadení aj za nepriaznivých svetelných podmienok a na tmavých miestach pre vyššiu produktivitu práce.

Switch 12 S je výkonné komunikačné zariadenie vďaka vzájomnej spolupráci trojice mikrofónov a technológie Acer Purified.Voice, ktorá prináša jasné hlasové tóny a bezprecedentný zážitok pri používaní Skype a hlasovej asistentky Cortana. Dopredu hrajúce reproduktory poskytujú spoločne s technológiami Acer TrueHarmony a Dolby® Audio ™ Premium bohatý zvuk s minimálnym skreslením. Vpredu umiestnená HD kamera (1 280 × 720 px) navyše umožňuje jednoduchú a okamžitú komunikáciu s inými užívateľmi cez Skype. Fakt, že Aspire Switch 12 S podporuje aktívne pero Acer Active Pen pre písanie poznámok, kreslenie a ďalšie činnosti, zase poteší používateľov, ktorí hľadajú ideálny pracovný nástroj.

Switch 12 S je ideálnou voľbou na cesty, či už k práci, štúdiu či hraniu. Každučký aspekt štíhleho prevedenia - od kriviek až po konektory, prináša lepší vzhľad i ľahšie používanie pri prenášaní. Tabliet je tenký 7,85 mm a s pripojeným dokom s klávesnicou má hrúbku len 17,3 mm. Tablet váži iba 800 gramov a s pripojeným dokom s klávesnicou v režime tradičného notebooku sa hmotnosť Aspire Switch 12 zvýši len na 1 400 gramov.
Okrem portu Thunderbolt ™ 3 cez konektor USB 3.1 typ C má Aspire Switch 12 S dva porty USB 3.0, obrazový výstup Micro HDMI, čítačku kariet Micro SD a jack pre slúchadlá / reproduktory, takže je pripravený na pripojenie externých zariadení, tlačiarní, monitorov a ďalších periférií. Prvé modely budú k dispozícii s 4 až 8 GB operačnej pamäte a buď so 128GB alebo 256GB SSD úložiskom.

Cena a dostupnosť Aspire Switch 12 S
Acer Aspire Switch 12 S bude v oblasti EMEA k dispozícii v apríli za ceny od 34 990, - Kč / 1 290 €.

Iconia One 8 (B1-850)

- je vybavený 8" HD IPS displejom s 10bodovým multidotykovým ovládaním, ktorý poskytuje jasný a živý obraz so širokými pozorovacími uhlami, a zároveň prináša lepšie ovládanie pomocou dotykov pri hraní hier. Beží na operačnom systéme Android 5.1, môže sa pochváliť výdržou 9 hodín na baterii, štvorjadrovým procesorom MediaTek, 5Mpx zadnou kamerou, 2Mpx prednou kamerou, 1 GB DDR3L RAM, vnútorným úložiskom o kapacite 16 GB a možnosťou jeho rozšírenia pomocou slotu pre karty Micro SD s kapacitou až 128 GB. Nová Iconia One 8 je k dispozícii s bielym alebo modrým zadným krytom.

Aplikácia Acer Kids Center pre zdieľanie s deťmi

Iconia One 8 (B1-850) sa predáva s predinštalovanou aplikáciou Kids Center, ktorá predstavuje zjednodušené užívateľské rozhranie vhodné pre deti a ponúkne predpripravený obsah vhodný pre deti, ako sú videá, hry, knihy a webové stránky. Bola tiež vybavená funkciou rodičovskej kontroly, ako je blokovanie prístupu k neschválenému obsahu, predvoľby obsahu pre deti alebo dokonca nastavenie denného časového limitu pre používanie tabletu.

Inteligentné nástroje, ktoré zjednodušia prácu

Tabliet Iconia One 8 (B1-850) je vybavený inteligentnými nástrojmi vyvinutými spoločnosťou Acer, ktoré zjednodušujú každodenné úlohy:

  • EZ Wakeup - Po iba jednom dotyku a dvojitým poklepaním sa tablet prebudí a načíta vopred zvolenú aplikáciu.
  • EZ Snap - Uľahčuje vytvorenie snímky obrazovky jednoduchým privretím troch prstov. Snímky potom možno ľahko upravovať a zdieľať.
  • System Doctor - Spravuje pamäť, úložisko a aplikácie zariadenia pre optimálny chod systému

Cena a dostupnosť
Acer Iconia One 8 (B1-850) bude v oblasti EMEA k dispozícii vo februári za ceny od 3 990, - Kč / 149 €.

Acer R1

Acer R1 s ultratenkým 7mm profilom je ideálny pre každodennú prácu s počítačom v akomkoľvek priestore. Štýlový ZeroFrame dizajn maximalizuje veľkosť obrazu a minimalizuje rušivý vplyv vďaka tak tenkému rámčeku, ktorého si sotva všimnete, a poskytuje zážitok z bezproblémového sledovania obrazu na viacerých monitoroch súčasne.

Monitory R1 sú vďaka technológiám Acer flicker-less zabraňujúcim blikaniu monitora, filtra modrého svetla a nastaviteľnému náklonu od 5 do 15 ° šetrné k očiam a poskytujú komfortné sledovanie obrazu. Nechýba ani certifikácia EcoDisplay a ENERGY STAR 6.0, rovnako ako konštrukcia bez obsahu ortuti. Monitory R1 sa môžu pochváliť rozlíšením Full HD (1 920 × 1 080 px) a technológiou IPS. K dispozícii budú vo veľkostiach uhlopriečky displeja 21,5 ", 23", 23,8 ", 25" a 27 ".

Acer H7 - prvý monitor s USB typu C

Monitor Acer H7 podporuje ako prvý na svete USB typ C, takže môžu používatelia pohodlne prenášať dáta aj obraz z notebookov alebo smartphonov a súčasne ich nabíjať - to všetko prostredníctvom jediného kábla. Monitory Acer H7 s prvotriednym dizajnom ZeroFrame a diamantovo rezaným stojanom z lešteného kovu, sú ponúkané v 25" a 27" variante. Môžu sa tiež pochváliť rozlíšením displeja WQHD (2 560 × 1 440 px), vynikajúcim zvukom vďaka technológiám Acer TrueHarmony a DTS ™ Sound a sú vybavené superrýchlimi portami USB typu C a HDMI 2.0. Vďaka týmto funkciám sa užívatelia ponoria či už doma alebo v kancelárii do nádherne zobrazeného obsahu vo vysokom rozlíšení.

Monitory H7 podporujú 100% pokrytie farebného priestoru sRGB, vďaka čomu dokážu reprodukovať farebný priestor požadovaný profesionálnymi návrhármi a vizuálnymi nadšencami pre presné zladenie farieb medzi aplikáciami a tlačovým výstupom.

Acer XR342CK - nový uhol zábavy

Monitor XR342CK patrí do novej generácie monitorov Acer radu XR a ponúka ultrawide QHD rozlíšenie (3 440 × 1 440 px) a 34" panel s pomerom strán 21: 9 s polomerom zakrivenia 1 900 R a 100% pokrytím farebného priestoru sRGB pre pôsobivý perfektný obraz. Špeciálne funkcie, ako je šesťosé nastavenie farieb alebo DTS ® Sound prehlbujú audiovizuálny zážitok, zatiaľ čo prispôsobiteľné osvetlenie na spodnom okraji monitora poskytuje svetelné efekty, ktoré dokreslia požadovanú atmosféru. Režimy PIP / PBP a reťazenie dovolia užívateľom pozdvihnúť ich produktivitu na novú úroveň.
Monitory XR sú vybavené technológiou AMD FreeSync, ktorá zaisťuje variabilnú obnovovaciu frekvenciu pre plynulé hranie a prehrávanie videa bez trhania.

Cena a dostupnosť
Monitory Acer R1 budú v oblasti EMEA k dispozícii v apríli za cenu od 3 490, - / 129 €.
Monitory Acer H7 budú v oblasti EMEA k dispozícii v marci za cenu od 9 490, - / 349 €.
Monitor Acer XR342CK bude v oblasti EMEA k dispozícii v apríli za cenu od 29 990, - / 1079 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk