Aké novinky priniesla značka HyperX na CES 2016?

Aké novinky priniesla značka HyperX na CES 2016?

 

CES 2016 je v plnom prúde a HyperX pri tejto príležitosti predstavila novinky pre tento rok. Tie potešia najmä hráčov, ktorí si potrpia na kvalitné headsety.

Ako sme sa totiž na virtuálnej tlačovej konferencii dozvedeli, práve tieto produkty patria medzi ťahúňov značky HyperX. Najnovší model CloudX bol navrhnutý špeciálne pre spoluprácu s gamepadom Microsoft Xbox Elite Controller, ktorého recenziu nájdete aj u nás na webe. Disponuje aj šikovným regulátorom hlasitosti a samozrejmosťou je robustná konštrukcia a naušníky vybavené pamäťovou penou.


Druhá novinka z tohto odvetvia cieli predovšetkým na perfektný priestovorý zvuk vďaka technológii Dolby, ktorý chce ponúknuť za priaznivú cenu. Disponuje odnímateľným mikrofónom, pevnou konštrukciou a adaptívnymi náušníkmi. V predaji bude v priebehu druhého kvartálu tohto za približnú cenu 150 eur.


Zástupcovia spoločnosti sa taktiež zmienili o nových USB diskoch, ktoré sú mimoriadne odolné, nových podložkách pre myši, ale aj o nových DDR4 pamäťových moduloch. Väčší priestor dali novej generácii SSD úložiska Predator, ktoré sa pripája cez PCIexpress rozhranie. To spĺňa špecifikáciu NVMe, ktorú spĺňajú aj profesionálne SSD úložiská, ktorých ceny sa pohybujú v stovkách eur. To by ale nemalo platiť v prípade Predatorov, ktorých cena bude priaznivá a maximálna kapacita bude 1TB. Na konci prezentácie nám bola taktiež ukázaná hráčska stolička z dielne NeedForSeat, ktorá ale, bohužiaľ, nie je na našom území dostupná. 


Ospravedlňte kvalitu záberov, ale išlo o virtuálnu tlačovú konferenciu, ktorá sa konala s pomocou služby Periscope.tv.

Zdroj: Periscope

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk