SteelSeries Rival 700: Herná myš s programovateľným OLED displejom a spätnou väzbou

SteelSeries Rival 700: Herná myš s programovateľným OLED displejom a spätnou väzbou

 

SteelSeries predstavuje hernú myš Rival 700.

Ako prvý ponúka plne prispôsobiteľný OLED displej, hmatovú spätnú väzbu a vymeniteľné prvky. Vďaka inovatívnym vlastnostiam, informujúcim hráčov v reálnom čase, je Rival 700 najvýkonnejšou myšou na svete.

"Sme nadšení, že môžeme predstaviť svetovo prvú smart hernú myš," hovorí Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodáva: "Už viac ako 10 rokov zdokonaľujeme profesionálne herné myši v spolupráci s hráčmi. Rival 700 spĺňa ich terajšie nadštandardné potreby a otvára ďalší priestor na zlepšovanie."

OLED displej a spätná väzba

Prepojenie hry s hernou myšou Rival 700 prostredníctvom individuálne nastaviteľného OLED displeja umožňuje hráčom zobraziť ich štatistiky, profily, nastavenia CPI, vlastné logo alebo iné animácie. Myš disponuje hmatovou spätnou väzbou, poskytujúcou nový priestor pre upozornenia v hre. Pomocou SteelSeries Engine si hráč môže prispôsobiť rôzne aspekty v hre napr. varovanie na nízky stav života, upozornenie časovačov a pod.

Technické parametre

Vysokovýkonný optický senzor myši Rival 700 je určený pre profesionálne hranie a prináša mnoho výhod, ako sú:

  • Nulová hardwarová akcelerácia a presnosť 1: 1.
  • Rozlíšenie až 16 000 CPI a odozva pod 1 ms zodpovedajúca nulovej odmlke.
  • Schopnosť presne sledovať pohyb rýchlosťou 300 palcov za sekundu pri zrýchlení 50 g.
  • Odnímateľný senzorový modul umožňujúci výmenu za laserový alebo ďalšie budúce varianty.

Design

Ergonomický tvar myši so 7 odolnými tlačidlami je určený pravákom a navrhnutý pre maximálny komfort, ktorému prispieva aj príjemný povrch so zvýšenou textúrou na bokoch. Nechýba ani tradičné podsvietené logo spoločnosti a scrollovacie koliesko.

Individuálna konfigurácia

Myš Rival 700 bola vytvorená ako najlepšia herná myš na trhu. Disponuje preto tiež veľkým množstvom vlastných nastavení, ako sú:

  • GameSense a Prism RGB dávajúci hráčom na výber z podsvietenia z miliónov farebných variantov a prispôsobiteľných efektov.
  • Vymeniteľný hlavný vrchný kryt myši s rôznymi povrchmi a dizajnami.
  • Dva vymeniteľné káble napr. pre rýchle prepojenie medzi notebookom a stolným počítačom - cca 1 m dlhý pogumovaný kábel a cca 2 m dlhý pletený kábel sú súčasťou balenia.
  • Odnímateľný senzorový modul pre budúci upgrade bez nutnosti kúpy celej myši.
  • Plne nastaviteľný OLED displej.

Nová herná myš SteelSeries Rival 700 bude k dispozícii na jar 2016 za odporúčanú koncovú cenu 99,99 dolárov / 109,99 eur.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk