Manta je prvou Mini-ITX skrinkou od NZXT

Manta je prvou Mini-ITX skrinkou od NZXT

NZXT predstavilo novú Mini-ITX počítačovú skrinku Manta, ktorá podoruje viacero radiátorov pre vodné chladenie a hojne otvorov pre manažment kabeláže.

Manta je nová Mini-ITX skrinka o rozmeroch 245x426x450mm. Do celooceľovej konštrukcie sa zmestia až tri radiátory pre vodné chladenie, jeden 120mm vzadu a dva až 280mm radiátory vpredu a na hornej strane skrinky. Toto ju robí ideálnou voľbou pre vlastné vodné chladenie, viacero All-In-One chladičov alebo ich kombináciu. Podľa NZXT je Manta prvou Mini-ITX skrinkou s podporou až troch radiátorov.

Dva držiaky pre 2,5-palcové disky sú viditeľné cez okno, tretí držiak je skrytý pod krytom zdroja. Skrinka takisto má dva držiaky pre 3,5-palcové disky, jeden pod spomínaným krytom zdroja a druhý sa nachádza za SSD držiakmi zo zadnej strany. Manta má vďaka svojim zakriveným panelom množstvo miesta a otvorov pre manažment kabeláže, takisto má prachový filter pre zdroj a jej predný kryt je ľahko odnímateľný.

NZXT ponúka verzie s oknom alebo bez okna v matnej bielo-čiernej, matnej čierno-červenej a čistej matnej čiernej farbe za cenu 140 dolárov. Manta je k dispozícii pre predobjednávky a dostupná by mala byť od 15. februára.

Zdroj: Tom's Hardware, NZXT

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk