Nová 9000mAh power banka iTron sa nabije za 18 minút

Nová 9000mAh power banka iTron sa nabije za 18 minút

 

Máte naponáhlo a všetky power banky vybité? iTron sa dokáže plne nabiť pod 20 minút.

V súčasnej dobe využívame svoje smart zariadenia takmer 24 hodín denne, 7 dní v týždni, no ich batérie sú často nedostačujúce nárokom používateľov. Dôsledkom je, že k svojmu ultra tenkému smartfónu či tabletu je treba na dosiahnutie veľkej výdrže nosiť power banky. No aj tieto treba dobíjať a tento proces často trvá veľmi dlho. Riešením tohto problému by sa mohol stať iTron, nová power banka s kapacitou 9000mAh, ktorá sa nabije za úžasných 18 minút oproti dlhým hodinám u klasických modelov. Navyše, ak nemáte ani tých 18 minút, tak iTron sa dokáže iba za 3 minúty nabiť dostatočne na to aby ste dokázali 1-krát nabiť svoj telefón.

iTron disponuje podporou Qualcomm Quick Charge 2.0, vďaka čomu nabijete rýchlo nielen samotnú power banku, ale aj váš telefón s podporou tejto technológie. iTron sa bude dodávať spolu s dokovacou stanicou, ktorá obsahuje nielen 3 USB porty pre nabíjanie zariadení, ale aj postranný LED indikátor nabitia, ktorý svieti ak je iTron plne nabitý a bliká, ak ešte nie je. Vďaka batériám s technológiou DUBI 1.0 (podobné batérie sa nachádzajú v elektrických autách ako napr. Tesla) dosahuje iTron dvojnásobnú výdrž oproti štandardným power bankám, a to až 1000+ cyklov nabitia/vybitia.

iTron v čase písania článku prekonal v Indiegogo kampani svoj pôvodný cieľ 30 000 dolárov takmer štvornásobne, a to vyzbieraním 114 442 dolárov. Viac informácií nájdete buď priamo na stránke Indiegogo kampane alebo v celkom vtipnom videu pod článkom.

Zdroj: Indiegogo.com, Youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk