SilentiumPC predstavilo novú skrinku Regnum RG1 s prekvapivo nízkou cenou

SilentiumPC predstavilo novú skrinku Regnum RG1 s prekvapivo nízkou cenou

 

Regnum RG1 ponúka dvojkomorový dizajn a podporu až 240mm radiátorov vodného chladenia, toto všetko s veľmi priaznivou cenovkou.

Dvojkomorový dizajn tejto skrinky umožňuje dosiahnutie čo najlepšieho prietoku vzduchu a zároveň aj organizáciu kabeláže. Pridanou výhodou thoto usporiadania je čistý vzhľad celého počítača. Priestranný interiér Regnum RG1 dovoľuje inštaláciu základných dosiek typu ATX a mATX, grafických karet dĺžky až 380mm a CPU chladičov s maximálnou výškou 160mm. Skrinka takisto ponúka dve pozície pre 2,5-palcové disky, dve pozície pre 3,5-palcové disky a takisto aj dve 5,25-palcové pozície pre optické mechaniky či iné zariadenia.

V skrinke sa nachádza až 6 pozícií pre 120mm ventilátory, jedna na zadnej strane s predinštalovaným tichým ventilátorom, dva pod základnou doskou na kryte zdroja slúžiace na prívod čerstvého vzduchu priamo ku grafickej karte a zvyšné tri pozície sa nachádzajú pod krytom na čelnej strane, no jeden z nich blokuje pozície pre optické mechaniky, takže si budete musieť vybrať medzi chladením alebo optickou mechanikou. Všetky otvory určené na nasávanie vzduchu sú navyše filtrované takže sa ani nemusíte báť, že by sa Vám zaprášil interiér počítača.

Na čelnom paneli sa okrem spomínaných krytov pre 5,25-palcové pozície nachádza dvojica USB 3.0 portov, dva 3,5mm audio jacky (jeden pre slúchadlá, jeden pre mikrofón), tlačidlá pre zapnutie a resetovanie počítača a aj LED diódy aktivity diskov. Skrinka má rozmery 430 x 447 x 208mm (V x D x Š), jej hmotnosť je 4,4kg a podporuje štandardné ATX zdroje. Jej odporúčaná koncová cena je 31€, resp. 849Kč s DPH.

Zdroj: SilentiumPC, hexus.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk