Zvuk smartfónu Alcatel IDOL 4 vylepší Waves Audio

Zvuk smartfónu Alcatel IDOL 4 vylepší Waves Audio

 

Firmy Alcatel a Waves Audio uzavreli partnerstvo, ktoré má za cieľ ponúknuť čo najlepšie audio zážitky užívateľom nových smartfónov Alcatel radu IDOL 4.

Tieto telefóny sa na európskom trhu začnú predávať na prelome mája a júna. Firma Waves Audio, držiteľ ocenenia Technical GRAMMY Award a popredný vývojár Audio DSP technológií, sa vďaka svojim technológiám a patentom presadila v profesionálnych filmových, hudobných i herných štúdiách po celom svete. Novo Waves poskytne profesionálny zvuk aj vlajkovým modelom Alcatel a obohatí ich zvukový výkon.

Spolupráca sa týka modelov IDOL 4 a IDOL 4S, ktoré budú vybavené patentovanou technológiou MaxxSense od Waves. Tá zaistí neprerušované počúvanie, nech telefóny uchopíte klasicky alebo nohami nahor, položíte ich displejom na dosku alebo obrátene - za všetkých okolností bude zaistený kvalitný zvuk reproduktorov.

Telefóny Alcatel IDOL 4 a IDOL 4S ponúkajú rozšírené multimediálne zážitky, ktoré sa aktivujú prostredníctvom tlačidla Boom Key umiestneného na ich boku. Jedným z režimov, ku ktorým sa cez tlačidlo Boom Key pristupuje, je "Boom My Music," čo je vylepšenie zvuku vyvinuté tímami Alcatelu a Waves Audio, ktoré automaticky optimalizuje hudbu jediným dotykom. Ďalšie režimy sprostredkované tlačidlom Boom Key zahŕňajú vylepšenia fotoaparátu - "Boom my Camera," obrázkov - "Boom My Gallery," hier - "Boom My Game" alebo pozadia obrazovky "Boom My View,".

Zdroj: Alcatel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk