Razer predstavuje aktualizovanú verziu slúchadiel Razer Hammerhead

Razer predstavuje aktualizovanú verziu slúchadiel Razer Hammerhead

Razer oznámil vydanie novej súpravy Razer Hammerhead Pro V2 a slúchadiel Razer Hammerhead V2.

Upravené verzie Razer Hammerhead Pro V2 a Razer Hammerhead V2 majú vylepšené telo vyrobené technológiou CNC z leteckého hliníka a ploché káble, ktoré sú ideálne pre hranie a počúvanie hudby na cestách. Tieto slúchadlá sú nielen špeciálne prispôsobené pre dokonalejšiu a čistejšiu reprodukciu zvuku a výkonnejšie basy, ktorými je celá séria Razer Hammerhead preslávená, ale navyše sú osadené aj extra veľkými 10mm dynamickými meničmi - teda o 20 percent väčšími než u predchádzajúceho modelu.

Slúchadlá Razer Hammerhead Pro V2 majú na integrovanom mikrofóne trojicu tlačidiel pre rýchle ovládanie, ktoré sú plne kompatibilné so zariadeniami s iOS aj Androidom. Tri veľkosti špičiek a voliteľné použitie dvojobrubového nástavca poskytujú špičkovú zvukovú izoláciu, užívateľské pohodlie a možnosť prispôsobiť zariadenie individuálnym potrebám. Vďaka rozdeľovaciemu káblu, ktorý je súčasťou balenia, možno slúchadlá navyše pripojiť aj k zariadeniam, ktoré majú samostatné jacky pre audio a mikrofón.

Slúchadlá Razer Hammerhead V2, ktoré sú alternatívou k verzii Pro, boli vytvorené pre užívateľov, ktorí hľadajú jednoduché riešenie pre mobilné počúvanie hudby. Tento model má rovnaké vlastnosti ako Pro V2, postráda len integrovaný mikrofón a ovládanie na kábli.

"Vysoké požiadavky užívateľov pre hranie na cestách nás inšpirovali k vytvoreniu pôvodných slúchadiel Razer Hammerhead, ktorá sa vyznačovali špičkovým prehrávaním zvukov a dizajnom, ktorý bol pohodlný a zároveň sa nezľakol ani hrubšieho zaobchádzania, "hovorí Min-Liang Tan, spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ Razeru. "Tento nový evolučný stupeň Hammerhead prináša lepší výkon, reprodukciu zvukov, odolnosť aj mobilitu, aké ste doteraz nevideli. "

ŠPECIFIKÁCIA RAZER Hammerhead PRO V2 / Hammerhead V2:

Obsah balenia:

  • Analógové herné a hudobné slúchadlá Razer Hammerhead Pro V2 alebo Razer Hammerhead V2
  • Rozdeľovací kábel pre slúchadlá / mikrofón (iba Razer Hammerhead Pro V2)
  • 3 páry rôzne veľkých silikónových špičiek
  • 1 sada dvojobrubových nástavcov
  • 1 puzdro

Kompatibilita slúchadiel a mikrofónu:

  • Zariadenie s 3,5 mm jackom pre audio
  • Zariadenie s kombinovaným 3,5 mm jackom pre audio + mikrofón (iba Razer Hammerhead Pro
  • V2)

Podpora ovládania na kábli:

Plná funkčnosť na mobilných zariadeniach so systémom Apple ™ iOS či Android a s 3,5mm kombinovaným jackom (iba Razer Hammerhead Pro V2)

CENA:

Razer Hammerhead Pro V2 - 69,99 USD / 79,99 EUR

Razer Hammerhead V2 - 49,99 USD / 59,99 EUR

DOSTUPNOSŤ:

Razerstore.com: už v predaji; celosvetovo: máj.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk