ASUS láme rekordy, získal 15 ocenení 2016 Red Dot Design Awards

ASUS láme rekordy, získal 15 ocenení 2016 Red Dot Design Awards

 

Spoločnosť ASUS získala 15 prestížnych ocenení 2016 Red Dot Awards za výnimočný dizajn produktov. Zároveň stanovila nový rekord v počte získaných cien v rámci jedného ročníka súťaže Red Dot Award.

Porota pozostávala zo 41 odborníkov z celého sveta a ocenenia udeľovala na základe hodnotenia viacerých kritérií, ako je miera inovácie, funkcionalita, ergonómia alebo ekologickosť. Ocenenia Red Dot Awards sú udeľované každoročne od roku 1954 a na celom svete sú považované za dôkaz kvality produktov.
Medzi ocenenými produktmi je najnovšia generácia notebookov ZenBook; vzdelávací počítač Chromebook C202; tablet ASUS ZenPad s príslušenstvom ZenPad Audio Cover; herné notebooky ROG GX700, G752 a Strix GL502; notebooky VivoBook X Series; základné dosky TUF Sabertooth Z170 Mark 1 a ROG Maximus VIII Formula; herná klávesnica ROG Claymore a herná myš ROG Spatha; mini počítače VivoMini VC65 Series; detský monitor ASUS VivoBaby a projektory ASUS P3B a ZenBeam E1.

ROG GX700 je prvý notebook na svete s vodným chladením, ktoré zabezpečuje exkluzívny odnímateľný chladiaci modul Hydro Overclocking System. GX700 poháňa 6. generácia procesorov Intel mobile K-SKU a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 980. Vďaka vodnému chladeniu môžu používatelia pretaktovať parametre procesora, grafickej karty aj pamäťových modulov, a získať tak neuveriteľný výkon. Takisto podporuje technológiu NVIDIA G-SYNC pre plynulé vykresľovanie vizuálov.

ROG G752 je herný notebook s procesorom Intel Core i7 6. generácie, grafickou kartou až do NVIDIA GeForce GTX 980 M a až 64 GB DDR4 operačnou pamäťou. Notebook sa môže pochváliť jedinečným dizajnom, novými farebnými prevedeniami ROG Armor Titanium a Plasma Copper a exkluzívnym chladiacim systémom 3D Vapor Chamber, ktorý zabezpečuje efektívnejšie chladenie a lepšiu stabilitu. Má podsvietenú klávesnicu s technológiou anti-ghosting.

ROG Strix GL502 je kompaktný 15,6-palcový herný notebook s vynikajúcim displejom. Vo výbave má najnovšie štvorjadrové procesory Intel Core i7 a dedikovanú grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX až do 980M. Strix GL502 je výkonné zariadenie, ktoré ponúka plynulú prevádzku a vysoko detailnú grafiku v najnovších a najnáročnejších hrách. V kombinácii s jeho nízkou hmotnosťou a ultraprenosným dizajnom umožňuje hráčom užívať si high-endové hranie kdekoľvek. Na slovenskom trhu bude Strix GL502 dostupný v druhom kvartáli tohto roka.

ASUS ZenPad je produktový rad prémiových tabletov so systémom Android. Kombinuje štýlový dizajn, vynikajúce multimediálne vlastnosti a prispôsobiteľnú funkcionalitu vďaka vymeniteľným obalom. Ich dizajn je inšpirovaný kabelkami a peňaženkami a takisto unikátnou filozofiou ASUS Zen, ktorá kombinuje eleganciu a funkčnosť.

ASUS ZenPad Audio Cover je multimediálne príslušenstvo pre tablety ZenPad 7.0 a ZenPad 8.0, ktoré poskytuje filmový 5.1-kanálový priestorový zvuk. Obsahuje štyri satelitné reproduktory, jeden centrálny reproduktor a jeden subwoofer pre reprodukciu úžasného priestorového zvuku pri sledovaní filmov alebo počúvaní hudby. Audio Cover reprodukuje zvuk s až 6-násobnou hlasitosťou v porovnaní so samotným tabletom ZenPad a na jedno nabitie funguje až 6 hodín.

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk