Mechanická eSport klávesnica SteelSeries Apex M500

Mechanická eSport klávesnica SteelSeries Apex M500

 

SteelSeries uvádza na trh mechanickú hernú klávesnicu Apex M500.

Nástupca populárnej verzie 6Gv2 ponúka kvalitné mechanické spínače Cherry MX Red, tradičné rozloženie kláves, technológiu anti-ghosting a modré LED podsvietenie.

SteelSeries Apex M500 je pre mňa novou voľbou pri výbere klávesnice. Nadväzuje na robustnosť a kvalitu predchádzajúcej klávesnice 6Gv2, ktorú som používal po celý rok. Myslím, že táto klávesnica disponuje všetkým, po čom väčšina hráčov túži, ak chcú kvalitu a zážitok pri hraní, a bude na profesionálnej úrovni používaná dlhú dobu.

Kurtis „Aui_2000“ Ling

Mechanické spínače Cheer MX Red

Klávesnica používa kvalitné mechanické spínače Cheer MX Red, ktoré sú považované profesionálnymi hráčmi za najlepšie na svete. S garanciou 50 miliónov stlačení poskytujú trvalo presnú a istú odozvu.

Softvér SteelSeries Engine

Uznávaný SteelSeries Engine softvér ponúka hráčom vysokú úroveň individuálneho nastavenia. Užívatelia si tak môžu naprogramovať jednotlivé klávesy na unikátne kombinácie, pokročilé herné makrá pre rýchlejšie ovládanie hry či vytvoriť neobmedzené množstvo automaticky voliteľných užívateľských profilov.

Cable-Management a Anti-Ghosting

Na spodnej strane SteelSeries Apex M500 je vytvorený inteligentný systém pre vedenie kábla pomocou vodítok na stred, do pravej, alebo ľavej časti klávesnice. Jeho cieľom je zabezpečiť, aby bol kábel vedený vždy optimálnym smerom bez nežiaducich interakcií pri akomkoľvek umiestnení na stole.
Súčasťou výbavy je tiež 100% Anti-Ghosting technológia pre maximálnu presnosť všetkých 104 tlačidiel bez ohľadu na rýchlosti ich stlačení a novo aj klávesa Win Lock pre zabránenie nechcenému prepnutiu do Windows.

Mechanická klávesnica SteelSeries Apex M500 je k dispozícii na svetovom trhu za 99,99 dolárov.

Zdroj: SteelSeries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk