Nový bezdrôtový headset Razer ManO’War prináša nielen RGB osvetlenie

Nový bezdrôtový headset Razer ManO’War prináša nielen RGB osvetlenie

 

Spoločnosť Razer predstavila nový bezdrôtový headset ManO’War. Tento najnovší prírastok do audio línie Razer ponúka vynikajúci herný zvuk, virtuálny 7.1 priestorový zvuk a známe Chroma RGB osvetlenie.

Razer ManO’War prináša pohlcujúci virtuálny 7.1-kanálový priestorový zvuk poháňaný softvérom Razer Surround. V spojení s na mieru ladenými 50mm neodymovými meničmi dosahuje ManO’War veľmi kvalitný 360° zvuk, ktorý vám pomôže presne určiť pozíciu nepriateľa, viditeľného či nie. Jeho uzavretá konštrukcia s vylepšenými koženkovými náušníkmi zlepšuje komfort a izoluje otravné zvuky zvonku.

V ľavej mušli sa nachádza jednosmerný digitálny mikrofón, ktorý možno nastaviť do požadovanej polohy alebo aj úplne skryť dovnútra mušle. S pomocou optimalizovaného softvéru pre čo najčistejší a najprirodzenejší zvuk mikrofón presahuje kvality tradičných analógových mikrofónov. Hráči si môžu pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách kedykoľvek nastaviť hlasitosť slúchadiel a mikrofónu podľa potreby. Vďaka pôsobivej výdrži na jedno nabitie až 14 hodín so zapnutým osvetlením Chroma a až 20 hodín s vypnutým je Razer ManO’War pripravený aj na ten najdlhší herný maratón.

V neposlednej rade má ManO’War zabudované RGB LED osvetlenie, známe Razer Chroma. To umožňuje hráčom vybrať si z takmer nekonečnej ponuky svetelných profilov a prispôsobiť si tak svoj headset podľa vlastnej chuti. Na výber je až 16,8 milióna farieb, pričom je možné si v softvéri Razer Synapse vytvoriť vlastné farebné schémy alebo použiť niektorú z predprogramovaných. Razer ManO’War bude dostupný od mája 2016 za odporúčanú cenu 199,99 eur.

Špecifikácia
 Frekvenčný rozsah 20Hz - 20000Hz
 Impedancia 32Ω
 Citlivosť 112 ± 3dB
 Meniče 50mm neodymové
 Pripojenie 2,4GHz bezdrôtové
 Dosah pripojenia Až 12m
 Výdrž batérie Až 20 hodín
 Príkon 30mW
 Hmotnosť 385g
 
Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk