Sound BlasterX G1 je novým prírastkom do tejto hráčskej série zvukových kariet

Sound BlasterX G1 je novým prírastkom do tejto hráčskej série zvukových kariet

 

Spoločnosť Creative predstavila Sound BlasterX G1, zvukovú USB kartu so 7.1 HD priestorovým zvukom o veľkosti palca pre skutočných hráčov na cestách.

Bola navrhnutá tak, aby bola jednoduchým a cenovo dostupným riešením pre upgrade bežného zvukového vybavenia a priniesla užívateľom konzistentný zvuk vo vysokom rozlíšení bez ohľadu na to, kde hrajú. Sound BlasterX G1 akceptuje natívny vstup 7.1 kanálového signálu tak, aby poskytol skutočný 7.1 priestorový zvuk aj na stolovom počítači pre skutočnú virtualizáciu herných efektov a zvukových podnetov s dokonalou presnosťou a polohou.

Karta disponuje slúchadlovým zosilňovačom, ktorý ponúka výkonný 7.1 priestorový zvuk s vysokým rozlíšením 24-bit/96kHz pri prehrávaní a až 24-bit/48kHz pri nahrávaní. Sound BlasterX G1 taktiež prichádza s aplikáciou BlasterX Acoustic Engine Pro, ktorá ponúka bezprecedentnú úroveň prispôsobenia zvuku a realizmu. To zvyšuje prehľadnosť, rozširuje virtuálnu priestorovú priestrannosť a zvyšuje basový výkon, čím umožňuje užívateľom vychutnať si kvalitný kino zvuk v pohodlí svojho domova. 17 prednastavených zvukových profilov vylepšuje kľúčové zvukové detaily v rôznych herných žánroch, vrátane profilov určených pre hry ako Counter-Strike, Dota 2, Call of Duty a mnoho ďalších tým, že im dáva ďalšiu výhodu.

Zvuková USB karta Sound BlasterX G1 funguje so zariadeniami, ako sú stolový počítač, Mac a PlayStation 4, čím poskytuje najjednoduchší, prenosný plug-and-play upgrade základného zvuku z matičnej dosky alebo hernej konzoly, až na oceňovaný zvuk Sound Blaster. So Sound BlasterX G1 si môžu užívatelia vychutnať zvuk vo vysokom rozlíšení, zažiť fantasticky reálny 3D priestorový zvuk v hrách a filmoch na svojích počítačoch, nech sú kdekoľvek. Sound BlasterX G1 je schopná fungovať s hernými slúchadlami na hlavu aj s citlivými slúchadlami do uší od 16Ω do 300Ω s úplnou a detailnou jasnosťou.

Cena hráčskej zvukovej USB karty Sound BlasterX G1 je stanovená na 49.99 EUR, dostupná je v online obchode na tejto webovej stránke.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk