Acer predstavil nové notebooky pre prácu aj zábavu

Acer predstavil nové notebooky pre prácu aj zábavu

Acer predstavuje Switch Alpha 12, Aspire S 13, Chromebook 14 for Work, Aspire R15, Aspire F, Aspire E a ES 15.

Switch Alpha 12

Acer predstavil Switch Alpha 12, nový notebook 2 v 1 s Windows 10, ktorý prináša novú úroveň mobility, a to vďaka chladeniu Acer LiquidLoop, výkonu a tenkému profilu. Nový Switch Alpha 12 je prvým pasívne chladeným notebookom 2 v 1 využívajúcom procesor Intel Core i7, Core i5 alebo Core i3 šiestej generácie.

Chladenie LiquidLoop prináša tichú prevádzku; zlepšuje výkon a stabilitu

Tichý chladiaci systém LiquidLoop zabezpečuje, aby mal Switch Alpha 12 stabilnú teplotu a bežal efektívne bez hluku ventilátora. Toto zariadenie je prvým notebookom 2 v 1 s 6. generáciou procesorov Intel Core, ktoré sa môže pochváliť pasívnym chladením. Táto kombinácia prispieva k vynikajúcemu výkonu systému a celodennú osemhodinovú výdrž na batériu.

Konštrukcia 2 v 1

Switch Alpha 12 je voliteľne vybavený perom Acer Active Pen, univerzálnym stojanom a nasadzovacou klávesnicou. K dispozícii sú dve varianty klávesnice: štandardný a podsvietený model pre väčšiu efektivitu v zle osvetlených priestoroch. Stabilný stojan možno plynulo nastaviť do akéhokoľvek uhla v rozmedzí až 165 °.

Plnohodnotne veľká klávesnica Switch Alpha 12 je neuveriteľne tenká a ľahká s dostatočne vzdialenými klávesami od seba. Užívatelia si tiež môžu vychutnať 10bodové dotykové ovládanie, rovnako ako intuitívnejšie písanie a kreslenie pomocou voliteľného pera Acer Active Pen.

Dotykový displej

Switch Alpha 12 sa môže pochváliť 12" dotykovým displejom s rozlíšením 2 160 × 1 440 px. Nechýba zvukový systém Acer TrueHarmony vybavený dvojicou dopredu hrajúcich reproduktorov, ktoré poskytujú bohatý a pohlcujúci zvukový zážitok doplňujúci výnimočný displej. 

Pre rozšírenie možností Switch Alpha 12 ponúka Acer voliteľné doky. Užívatelia môžu pomocou jediného kábla pripojiť svoj Switch Alpha 12 k doku Acer USB Type-C Dock a ľahko ho tak premeniť v pracovnú stanicu.

Tenká a ľahká konštrukcia v kombinácii s najnovšími technológiami

Acer Switch Alpha 12 má rozmery len 292,1 × 201,4 × 15,85 mm a váži 1 250 g, ak je k tabletu pripojená klávesnica. Samotný tablet má hrúbku len 9,5 mm a váži len 900 g. Switch Alpha 12 poskytuje dostatočne veľký úložný priestor vďaka 128GB, 256GB alebo 512GB SSD a k ďalším súborom môže pristupovať prostredníctvom slotu pre karty MicroSD / SDXC. Zariadenie bude k dispozícii so 4 GB alebo 8 GB pamäte LPDDR3 SDRAM. Je vybavené tenkým a reverzibilným portom USB 3.1 typ C pre prenos dát rýchlosťou až 5 Gb / s z pripojených periférií, pre prenos videa alebo pre napájanie ostatných zariadení. Switch Alpha 12 umožňuje aj pripojenie periférií prostredníctvom rozhrania Bluetooth 4.0. Vďaka rýchlemu dvojpásmovému 2 × 2 MU-MIMO 802.11ac / a / b / g / n Wi-Fi u Switch Alpha 12 budú užívatelia bezdrôtovo pripojení v porovnaní so štandardom 802.11n až trikrát vyššou rýchlosťou.

Cena a dostupnosť

Acer Switch Alpha 12 bude v oblasti EMEA k dispozícii v júni za cenu od 19.990, - CZK / € 727 s daňou.


Aspire S 13

Acer predstavil najnovší prírastok do svojej rady ultratenkých notebookov S, model Acer Aspire S 13 - tenký a výkonný notebook s Windows 10 pre užívateľov, ktorým záleží na dizajne.

Navrhnutý pre vyšší výkon

Acer S 13 využíva operačný systém Windows 10, má možnosť 10bodového dotykového ovládania, je osadený procesorom Intel Core 6. generácie a až 8 GB systémovej pamäte LPDDR3. Do konektorovej výbavy patrí nový reverzibilný port USB 3.1 typ C, ktorý podporuje ultrarýchly prenos dát (až 5 Gb / s), a tiež port USB 3.0 s podporou nabíjania mobilných zariadení aj pri vypnutí notebooku Aspire S 13. Bezdrôtové rozhranie 802.11ac je tu využité na maximum vďaka podpore 2x2 MU-MIMO (Multi-user MIMO) s až třikrát vyšším výkonom oproti single-user MIMO 802.11ac. Nechýba ani touchpad Precision Touchpad, ktorý umožňuje presné, plynulé a rýchle ovládanie a podporuje dotykové gestá vo Windows 10.

Navrhnutý na lepšie zážitky

Acer S13 poskytuje Full HD dotykový displej so širokými pozorovacími uhlami vďaka technológii IPS, filter Acer BluelightShield pre zníženie miery vyžarovania modrého svetla z LED podsvietenia, podsvietenú klávesnicu s dvoma úrovňami intenzity podsvitu, technológiu Acer TrueHarmony a Dolby Audio a certifikáciu Skype for Business.

Cena a dostupnosť

Acer Aspire S 13 bude v oblasti EMEA k dispozícii už tento mesiac za ceny od 18.900 Kč / 687 €.


Acer Chromebook 14 for Work

Acer predstavil svoj nový Chromebook 14 for Work, prvý Chromebook s 6. generáciou procesorov Intel Core, navyše s odolnou konštrukciou, aby spĺňal požiadavky podnikov alebo vládnych a inštitucionálnych užívateľov. Ponúka sklo Vibrant CORNING Gorilla Glass, HD model výdrž na batériu 12 hodín, zatiaľ čo Full HD 10 hodín, dve možnosti klávesnice: modely so štandardnou a podsvietenou klávesnicou, odolnú konštrukciu s klávesnicou odolnou voči poliatiu, certifikáciu armády USA MIL-STD 810G. 

Veľký displej v kompaktnom tele, funkcia pre lepšiu spoluprácu a produktivitu

Veľký 14" displej s extrémne úzkym rámčekom poskytuje užívateľom zážitok, keď si budú vychutnávať obsah na displeji, a zároveň znižuje celkovú veľkosť notebooku. Acer Chromebook 14 for Work má hmotnosť 1,45 kg a rozmery 330,9 × 227 × 22,4 mm. Displej bude k dispozícii buď Full HD (1 920 × 1 080 px) alebo HD (1 366 × 768 px).

Jednoduchá správa a zabezpečenie Chromebookov Acer

Operačný systém Chrome OS je automaticky aktualizovaný a tým chránený proti neustále sa meniacim online hrozbám, ako sú vírusy alebo malware. Acer Chromebook 14 for Work je vybavený integrovaným riešením TPM (Trusted Platform Module) pre ochranu súborov, dokumentov a fotografií bezpečne v cloude vďaka 100 GB priestoru na Google Drive.

Chromebook 14 for Work je vybavený portom USB 3.1 typ C, Wi-Fi 802.11ac s technológiou 2 × 2 MIMO, Bluetooth 4.2, 32GB alebo 16GB eMMC úložiskom a s 8 GB, 4 GB alebo 2 GB dvojkanálovej pamäte LPDDR3 SDRAM.

Cena a dostupnosť

Niektoré modely Acer Chromebook 14 for Work (CP5-471) budú v oblasti EMEA k dispozícii už v máji za cenu od € 249.


Acer rozširuje rady notebookov Aspire o výkonné a štýlové modely pre každodenné používanie

Acer ohlásil príchod nových prírastkov: konvertibilný notebook Aspire R 15, radu Aspire F a notebooky Aspire E a Aspire ES 15.

360 ° všestrannosť s notebookom Aspire R 15

Notebook Acer Aspire R 15 získal ocenenie Red Dot Award: Product Design 2016, je osadený procesorom Intel Core šiestej generácie, až 12 GB pamäte DDR4 SDRAM, grafikou NVIDIA GeForce 940MX, portom USB 3.1 typ C, technológiou Acer ExoAmp Antenna pre lepšiu konektivitu - vďaka optimalizovanej polohe antény sa vyhýba rušenie systému a poskytuje rýchlejší, plynulejší a stabilnejší chod bezdrôtovej siete, 9hodinovú výdrž na batériu.

Každodenná práca s notebookmi Aspire F 15 a Aspire E

Notebooky Aspire F sú k dispozícii v piatich farebných prevedeniach (strieborná Sparkly Silver, čierna Obsidian Black, modrá Indigo Blue, vínová Wine Red a biela Marble White ). Rada Acer Aspire E 2016 bola obohatená o sedem farebných variantov, k dispozícii tak je biele Marble White, šedá Steel Grey, fialová Twilight Purple, červená Red Copper, čierna Obsidian Black, tmavo červená Rococo Red a modrá Indigo Blue. Notebooky Aspire F a Aspire E sú osadené procesormi Intel Core 6. generácie, operačnou pamäťou DDR4 SDRAM a grafickou kartou až NVIDIA GeForce GTX 950mm. Poskytujú port USB typ C, technológiu 802.11ac MU-MIMO, technológiu Acer ExaColor so starostlivo krok za krokom vyladenými displejmi, technológiu Acer BluelightShield - umožňuje ľuďom upravovať obraz pre zníženie miery vyžarovania modrého svetla, technológiu Acer TrueHarmony - poskytuje plný a čistý zvuk a certifikáciu Skype for Business.

Vyššia produktivita s Aspire ES 15

Tiež rad Aspire ES 15 sa dočkal aktualizácie na najnovšie procesory Intel Core 6. generácie a prichádza v troch štýlových farebných prevedeniach: čiernej Midnight Black, červenej Rosewood Red a bielej Cotton White. Zaoblené rohy, elegantné zvýraznenie a moderná textúra na hornom kryte aj opierkach rúk ponúka atraktívny dizajn.

Cena a dostupnosť

Notebooky Acer Aspire R 15 budú v oblasti EMEA k dispozícii v máji za ceny od 29.990 Kč / € 1.090 s daňou.
Notebooky Acer Aspire F budú v oblasti EMEA k dispozícii v máji za ceny od 19.990 Kč / € 727 s daňou.
Notebooky Acer Aspire E budú v oblasti EMEA k dispozícii v máji za ceny od 12.990 Kč / € 472 s daňou.
Notebooky Acer Aspire ES 15 budú v oblasti EMEA k dispozícii v máji za ceny od 9.990 Kč / € 363 s daňou.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk