Acer rozširuje svoju hernú líniu Predator o NB a PC pripravené na VR

Acer rozširuje svoju hernú líniu Predator o NB a PC pripravené na VR

 

Ako nové notebooky Predator 17 X, tak aj kompaktné stolové počítače Predator G1 sú vybavené špičkovými počítačovými technológiami a sú pripravené pre zariadenia virtuálnej reality (VR) od spoločností Oculus, HTC Vive, OSVR a StarVR.

Stolný počítač Predator G1 - ideálny na LAN párty a hranie na cestách

Herný počítač Predator G1 (G1-710) je určený pre hranie doma alebo na cestách, zmestí sa pod pažu alebo do voliteľného kufríka s kolieskami. Podporuje grafické karty NVIDIA GeForce GTX s plnou dĺžkou (až Titan X), 6. generáciu procesorov Intel Core a až 64 GB pamäte DDR4 SDRAM pre extrémne plynulé hranie hier. Hráčom, ktorí majú záujem o virtuálnu realitu, stačí pripojiť VR headset a pripraviť sa s počítačom Predator G1 na objavovanie nových svetov.

Nový stolný počítač Predator G1 obsahuje: sieťové riešenie Killer DoubleShot Pro, podporu G-SYNC, zvukový čip Creative SoundBlaster X-Fi MB5 s podporou 7.1-kanálového zvuku, úložný priestor až 4TB (7 200 ot.) HDD alebo 512 SSD, port USB 3.1 typu C Gen. 2, softvér Acer PredatorSense.

Acer tiež ponúka širokú škálu voliteľného príslušenstva pre počítače Predator G1 - od mechanickej klávesnice, slúchadiel s mikrofónom až po kufrík s kolieskami pre prevážanie počítača.

Notebook Predator 17 X - 4K UHD displej s NVIDIA G-SYNC

Nový Predator 17 X prináša možnosť pretaktovania a výkon desktopových komponentov pre mobilné hranie hier. Je osadený procesorom Intel Core i7-6820HK z 6. generácie Core, grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 980 a vlastným trojventilátorovým chladiacim systémom, ktorý prináša nekompromisnú kombináciu výkonu a prenosnosti. Vďaka pretaktovaniu si hráči vychutnajú výkon pri takte procesora až 4,0 GHz, grafického jadra až 1 310 MHz a grafických pamätí až 3,7 GHz.

Predator 17 X vybavený 17,3" G-SYNC panelom. K dispozícii je buď Full HD IPS (1 920 × 1 080 px) alebo UltraHD IPS (4K 3 840 × 2 160 px) displej. Navyše je tento hardvér doplnený ešte o pamäť DDR4-2133 a tromi NVMe PCIe SSD podnikovej úrovne spojenými do režimu RAID 0 pre obrovské rýchlosti prenosu dát. Ďalej je vybavený technológiou Killer DoubleShot Pro, portom Thunderbolt 3, funkciami DustDefender a CoolBoost, ktoré využívajú dvojicu vysokorýchlostných ventilátorov s opačnou rotáciou pre odstránenie nahromadeného prachu a lepší odvod tepla.

Predator Z1 - zakrivený monitor s G-SYNC

Nový rad monitorov Predator Z1 od Aceru predstavuje strednú triedu medzi zakrivenými hernými monitormi Acer s technológiou NVIDIA G-SYNC. Sú k dispozícii v uhlopriečkach 31,5 ", 30" a 27 "a môžu sa pochváliť zakrivením 1800R. G-SYNC sa stará o to, aby sa obnovovacia frekvencia displeja zhodovala s počtom snímok za sekundu, ktoré poskytuje grafické jadro. 30" model je vybavený ultraširokouhlým (21: 9) Full HD (2 560 × 1 080 px) zakriveným (1800R) displejom so 100% pokrytím farebného priestoru sRGB. V kombinácii s rýchlou 4ms odozvou GTG (zo šedej do šedej) a až 200Hz obnovovacou frekvenciou zaisťuje grafiku pre realistický obraz. Vďaka 178 ° pozorovacím uhlom a zakrivenej konštrukcii sa monitory Predator Z1 skvele hodia pre viacmonitorovú konfiguráciu s ničím nerušeným výhľadom bez slepých miest.

Vybrané modely sú vybavené osvetlením, ktoré ponúka rozmanité a prispôsobiteľné farby (červená, zelená, modrá, biela, oranžová) aj štýly (fixné, pulzujúce, blikajúce či vlniace). Monitory Z1 sú tiež vybavené ďalšími hernými funkciami, ako je AcerVisionCare a filter modrého svetla BlueLight Shield pre zníženie únavy očí a GameView, ktorá umožňuje špeciálne nastavenia, ako je zosilnenie tmavých odtieňov.

Cena a dostupnosť

  • Notebooky Predator 17 X budú v Európe k dispozícii v júni za ceny od 79.990, - Kč / € 2.909 s daňou za Full HD verziu.
  • Stolové počítače Predator G1 budú v Európe k dispozícii v júli za ceny od 29.990, - Kč / € 1.090 s daňou.
  • Monitory Predator Z1 budú v Európe k dispozícii v júni za ceny od 15.990, - Kč / € 580 s daňou.
Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk