Seagate BackUp Plus Ultra Slim: Najtenší 2TB externý disk na svete

Seagate BackUp Plus Ultra Slim: Najtenší 2TB externý disk na svete

Spoločnosť Seagate uviedla na slovenský a český trh model Backup Plus Ultra Slim, najtenší prenosný 2TB disk na svete.

S hrúbkou len 9,6mm je tento 2,5“ externý disk o viac ako 50% tenší než ostatné 2TB disky na trhu, vďaka čomu ho môžte pohodlne prenášať v taške alebo dámskej kabelke. Vďaka úložnej kapacite až 2TB sa vám do vrecka zmestí viac ako pol milióna piesní, 320 tisíc fotiek alebo 240 hodín videa v HD rozlíšení. Disk je k dispozícii v dvoch farbách - zlatej a platinovej, na ktorých vynikne jeho elegantné kovové prevedenie. Oku lahodiaci dizajn skvele ladí s dnešnými notebookmi alebo mobilnými zariadeniami.

Backup Plus Ultra Slim disponuje softvérom Seagate Dashboard, ktorý používateľom ponúka zálohu dát jediným kliknutím alebo naplánovaním podľa svojich potrieb. S diskom takisto získate 200GB cloudového úložiska Microsoft OneDrive na dobu 2 roky zadarmo. To umožňuje používateľom kedykoľvek zdieľať svoje súbory alebo k nim pristupovať z počítača alebo mobilného zariadenia. Zariadenie takisto obsahuje sotfvér Lyve, ktorý pomáha používateľom chrániť drahocenné fotografie a videá z digitálnych fotoaparátov a smartfónov a automaticky ich organizuje do jednej zložky dostupnej z akéhokoľvek mobilu alebo počítača.

Model Backup Plus Ultra Slim sa na Slovensku a v Českej Republike predáva za 82,90 eur (2290Kč) pre 1TB verziu a 114,90 eur (3290Kč) pre 2TB verziu.

Zdroj: Seagate

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk