Dobíjací stojanček pre iPad Pro od Logitech

Dobíjací stojanček pre iPad Pro od Logitech

 

Prvý dobíjací stojanček pre iPad Pro otvára nové možnosti pre jeho použitie v každej miestnosti.

Logitech oznámil uvedenie dobíjacieho stojančeka Logi BASE s rozhraním Smart Connector určeného pre iPad Pro, ktorý otvára nový spôsob, ako môžete dobíjať svoj iPad Pro s uhlopriečkou 12,9 alebo 9,7 palcov, zatiaľ čo ho používate. Dobíjací stojanček Logi BASE poskytuje možnosť nastaviť pozorovací uhol v správnej polohe.

Stojanček Logi BASE je prvé zariadenie, ktoré vie dobíjať iPad Pro cez Smart Connector - a dobíjanie nebolo nikdy tak príjemné. Magnety dobíjacej kolísky navedú iPad Pro presne na správnu pozíciu voči Smart Connectoru. Vďaka viac ako miliónu aplikácií navrhnutých špeciálne pre iPad a vďaka inteligencii digitálnej asistentky Siri, môžete začať svoj iPad Pro používať úplne novým spôsobom.

Dobíjací stojanček Logi BASE k vášmu iPadu Pro má telo z hliníku a zaoblený tvar - všetky detaily sú vyhotovené tak, aby ladili s dizajnom iPadu Pro.

Dostupnosť

Dobíjací stojanček Logi BASE je kompatibilný s iPadmi Pro s uhlopriečkami displejov 12,9 a 9,7 palcov a je už k dispozícii na stránkach spoločnosti Logitech a Apple za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 €. Na Slovensku a v Českej republike bude v predaji od augusta tohoto roku.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk