Herná myš ASUS ROG Sica teraz dostupná aj v bielom prevedení

Herná myš ASUS ROG Sica teraz dostupná aj v bielom prevedení

 

ASUS predstavil novú verziu hernej myši ROG Sica s bielou povrchovou úpravou Glacier White a vylepšenými spínačmi Omron s životnosťou 20 miliónov kliknutí.

ASUS ROG Sica je herná myš pre pravákov aj ľavákov optimalizovaná pre hráčov MOBA hier bez ohľadu na ich preferovaný spôsob držania. Jej vylepšené prevedenie s ľahko vymeniteľnými spínačmi používateľom umožňuje prispôsobenie si odporu pri kliknutí. ROG Sica má optický senzor s rozlíšením 5000 DPI, ktoré hráči môžu nastavovať v krokoch po 50 DPI a dosiahnuť tým optimálnej presnosti. Vďaka rýchlosti pohybu 330cm za sekundu a zrýchlení 30G dokážete zaútočiť na nepriateľa veľmi rýchlo a presne.

Myš disponuje bočnými panelmi zdobenými prepracovanými mayskými vzormi, pozláteným konektorom USB 2.0 a teflónovou klznou plochou s minimálnym trením. K dispozícii je tiež vlastný softvér Armoury, v ktorom možno upravovať nastavenia funkcií tlačidiel, nastavenie výkonu a aj svetelné efkty loga ROG. ROG Sica má tiež vstavanú flash pamäť, ktorá slúži na ukladanie Vašich obľubených profilov. ROG Sica v bielom prevedení sa na Slovensku a v Českej Republike predáva za 49,99€, resp. 1399Kč s DPH.

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk