Razer uvádza nové herné príslušenstvo ku hre Overwatch

Razer uvádza nové herné príslušenstvo ku hre Overwatch

 

Razer ohlásil zahájenie predaja herných PC periférií v dizajne hry Overwatch, ktorých vlajkovou loďou sú herné slúchadlá Razer ManO’War Tournament Edition (TE). Túto rodinu dopĺňajú klávesnica BlackWidow Chroma, myš DeathAdder Chroma a podložka pod myš Goliathus Extended.

Herné slúchadlá Overwatch Razer ManO’War TE sú navrhnuté tak, aby poskytovali jedinečný výkon a vysoké pohodlie pri dlhodobom používaní. Ich súčasťou je výsuvný mikrofón MEMS s ovládadaním hlasitosti priamo na kábli, vďaka čomu je možné ľahko dosiahnuť vyváženej a krištálovo čistej komunikácie. Slúchadlá majú extra veľké, 50mm meniče prispôsobené pre potreby hier. Mäkké náušníky majú uzavrený dizajn, vďaka čomu účinne izolujú zvuky z okolitého prostredia. 3,5mm konektor a priložený rozdeľovací predlžovací kábel sú zárukou maximálnej kompatibility s množstvom rozličných platforiem. Slúchadlá Overwatch Razer ManO’War TE budú k dispozícii od júna za cenu 130€.

Nová rada herných klávesníc Razer BlackWidow Chroma Overwatch používa mechanické spínače Razer Mechanical Switch, u ktorých nedávno prišlo k optimalizácii aktivačných a resetovacích bodov a predĺženiu ich životnosti na 80 miliónov stlačení. Klávesnica disponuje pleteným káblom, plne programovateľnými klávesami a podporuje stisknutie až 10 tlačidiel zároveň.

Jej podsvietenie Chroma dáva na výber až zo 16,8 milióna farieb a takisto dokáže spolupracovať s hrou Overwatch - klávesnica napríklad mení farbu podľa vybranej postavy či zobrazuje stav jednotlivých schopností. Klávesnica Razer BlackWidow Chroma Overwatch je k dispozícii na webovej stránke Razer za cenu 220€, celosvetovo bude dostupná od konca mája.

Herná myš Razer DeathAdder Chroma Overwatch disponuje ergonomickým dizajnom pre pravú ruku so zdrsnenými pogumovanými plochami, optickým senzorom s rozlíšením 10000DPI, pozláteným USB konektorom a podsvietením Chroma s výberom 16,8 milióna farebných možností. Toto podsvietenie môže takisto byť ovládané hrou - myš mení farbu podľa charakteristickej farby hrdinu. Myš Razer DeathAdder Chroma Overwatch je k dispozícii na webovej stránke Razer za cenu 100€, celosvetovo bude dostupná od konca mája.

Podložka pod myš Razer Goliathus Extended Overwatch ponúka špeciálny látkový povrch, ktorý umožňuje dokonalé ovládanie myši, či už optickej alebo laserovej. Jej zosilnený okraj zabraňuje strapateniu látky a jej pogumovaná základňa s protišmykovou úpravou zabezpečuje stabilitu aj pri tom najnáročnejšom hraní. Podložka pod myš Razer Goliathus Extended Overwatch je k dispozícii na webovej stránke Razer za cenu 40€, celosvetovo bude dostupná od konca mája.

Zdroj: Razer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk