Vylepšená verzia reproduktoru UE ROLL od Ultimate Ears

Vylepšená verzia reproduktoru UE ROLL od Ultimate Ears

 

Značka Ultimate Ears pokračuje v posúvaní hraníc inovácií a dizajnu svojich prenosných bezdrôtových reproduktorov uvedením modelu UE ROLL 2 do svojho radu farebných bezdrôtových mobilných reproduktorov.

Tento rad vznikol v roku 2013 predstavením reproduktoru UE BOOM a vrcholí dnes uvedením modelu UE ROLL 2 – značka UE tak naďalej mení kategóriu reproduktorov s rozhraním Bluetooth vo všetkých ohľadoch: od dizajnu po kvalitu zvuku.

Ponúka o 15 percent silnejší zvuk a dlhší bezdrôtový dosah až 30 metrov - to všetko v štíhlom prevedení ako pôvodná verzia UE ROLL. UE ROLL 2 váži len 330 g. Tento ľahký a malý reproduktor je vybavený pevným lankom, môžete si ho priviazať k batohu, na opasok alebo bicykel a môžete ho môžete ho tak mať kdekoľvek so sebou. Je odolný voči vode (má certifikáciu pre triedu ochranného krytie IPX7), je nárazu vzdorný a skonštruovaný tak, aby vydržal aj drsné zaobchádzanie.

Reproduktor UE ROLL 2 sa dodáva s plávajúcou podložkou UE Floatie, takže môže preplávať stredom vašej zábavy a hudba na vás bude „špľachotať“ pri párty v bazéne z bezprostrednej blízkosti.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že reproduktor UE ROLL 2 bude k dispozícii v Spojených štátoch a vybraných európskych krajinách od mája 2016 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 €.

Zdroj: Ultimate Ears

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk