Acer rozširuje portfólio projektorov o štyri modely

Acer rozširuje portfólio projektorov o štyri modely

Acer pridáva do svojho portfólia projektory Acer P6200, P6200S, P6500 a P6600.

Táto nová rada využíva technológiu pre úpravu obrazu Acer LumiSense +. V tele projektora je zabudovaný senzor okolitého osvetlenia, ktorý spolupracuje s LumiSense + pre dynamickú optimalizáciu jasu, saturáciu farieb a kontrastu obrazu podľa okolitých svetelných podmienok. Okrem technológie DynamicBlack, s ktorou sa dosiahne kontrastného pomeru 20 000: 1, je kontrast snímky umocnený analýzou premietaného obrazu snímok po snímku pre čo najrealistickejšie extrémne úrovne čiernej farby a brilantnú bielu. Naviac pre dosiahnutie optimálnych úrovní čiernej farby dynamicky prispôsobuje výkon svetelnej lampy. Projektor P6600 tiež ponúka ultraširokouhlú projekciu. WUXGA ponúka vyššie rozlíšenie 1 920 × 1 200 px s pomerom strán 16:10, vďaka čomu sú tieto projektory mimoriadne univerzálne - skvele poslúžia ako pre prezentáciu dát a grafiky, tak aj pre natívne Full HD video.

Vynikajúce farby

Projektory Acer využívajú technológiou ColorBoost3D, ktorá prináša skutočne realistické odtiene farieb ako pre 2D, tak pre 3D obsah. Môžu sa pochváliť optimalizovaným 6-segmentovým farebným kolieskom, modernou technológiou osvetľovacej lampy a výkonným spracovaním obrazu pre neprekonateľnú sýtosť a reprodukciu farieb. Okrem toho zabezpečuje technológia Acer ColorSafe II to, že sú projektory v podstate imúnne voči skresleniu farieb, ako je nádych do žlta / zelena.

Flexibilná inštalácia

Užívatelia môžu svoj projektor dokonale umiestniť v akejkoľvek miestnosti, a to vďaka až 1,6násobnému zoomu. Jednoduché nastavenie umožňuje i vertikálny posuv objektívu, vďaka ktorému je možné obraz posunúť pri zachovaní pôvodného formátu a veľkosti bez skreslenia, zatiaľ čo štvornohé a horizontálne / vertikálne korekcie lichobežníkového skreslenia umožňujú korigovať až 30 ° náklon, bez toho aby dochádzalo k deformácii strán napriek projektoru umiestnenom vľavo , vpravo, nad alebo pod úrovňou projekčného plátna.

Lepšia konektivita

S bezdrôtovým adaptérom Acer môžu užívatelia ťažiť z výhod bezdrôtovej projekcie pri zachovaní rozlíšenia Full HD 1080p. Vďaka odnímateľnému krytu káblov a ukrytému bezdrôtovému adaptéru môže byť všetko úhľadne schované, nech už bude projektor umiestnený na strope či na stole. Každý projektor je vybavený dvojicou 10W reproduktorov. Funkcia Mirroring Display (zrkadlenie displeja) zabezpečuje priamu projekciu obrazovky. Okrem toho vám delenie obrazovky Quad View umožní zobraziť obsah až štyroch užívateľov súčasne. Model Acer 6600 tiež ťaží z inovatívneho prehrávania prostredníctvom HDBaseT, štandardu pre komerčnú distribúciu multimediálneho obsahu na zníženie nákladov pri pripojení k existujúcim AV systémom, zvýšenie účinnosti a spoľahlivosti. A to tým, že sa vyhýba rozhraniu HDMI a ponúka nadštandardné služby pre poskytovanie obsahu s vysokým rozlíšením, multikanálovým zvukom a rôznymi ovládacími rozhraniami.

Tieto nové prírastky tiež ponúknu životnosť lampy až 4 500 hodín, a to vďaka režimu Acer ExtremeECO, s ktorým dochádza k úspore až 80% spotreby lampy počas situácie bez vstupného signálu. Dlhšia životnosť lampy a zníženie nákladov na prevádzku prispieva k dlhodobej a spoľahlivej prevádzke projektora v akomkoľvek prostredí.

Cena a dostupnosť

Projektory radu Acer P6 sú k dispozícii za ceny od 28 990 Kč / 1 049 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk