Iconia One 7: kompaktný tablet pre všetkých od Acer

Iconia One 7: kompaktný tablet pre všetkých od Acer

Acer predstavil vo svojej rade štýlových tabletov Iconia aktualizovaný tenký, ľahký a ľahko prenosný tablet Iconia One 7, ktorý sa môže pochváliť ešte väčšou jednoduchosťou a jednoduchším používaním.

Prenosnosť

Iconia One 7 váži iba 270 g, má dostatočne veľký 7 "displej pre pohodlné sledovanie vašich obľúbených multimédií. Tento tablet bol navrhnutý tak, aby vydržal detské zaobchádzanie s vecami a môže sa pochváliť krásne texturovanou protišmykovou úpravou. A vďaka aplikácii Kids Centre budete mať vždy pod kontrolou všetko, čo môžu mať vaše deti za ľubom.

Rýchly a priateľský

Nová Iconia One 7 je k dispozícii s 8 alebo 16 GB úložného priestoru rozšíriteľného o kartu MicroSD s kapacitou až 128 GB pre uloženie väčšieho množstva aplikácií, multimediálnych súborov a hier. Môže sa tiež pochváliť najnovším systémom Android 6.0 (Marshmallow), ktorý ponúka vyššie zabezpečenie a prináša šesťhodinovú výdrž na batériu. Tablet je osadený štvorjadrovým procesorom MediaTek MTK MT8163 s taktom 1,3 GHz.

Bezpečnosť vďaka aplikácii Kids Center

Tablet Iconia One 7 má už predinštalované aplikácie Kids Center. Pri návrhu používateľského rozhrania bolo myslené na deti a aplikácie zabezpečujú, že sa dostanú len k takému obsahu, ktorý je pre nich vhodný. Rozsiahlejšia rodičovská kontrola s nástrojmi pre zablokovanie neschváleného obsahu, správou detských používateľských účtov a denným časovým limitom používaní vám poskytne pokoj na duši.

Jasný displej

Displej s HD rozlíšením 1 280 × 720 HD a technológiou IPS vám prinesie ostrejší text a realistickejší obraz pri pohľade z akéhokoľvek uhla. Vďaka svojmu štvorjadrovému 64-bitovému procesoru má tento tablet viac než dostatočný výkon pre spustenie i chod najnovších hier, surfovanie na internete a prehrávanie vašich obľúbených videí absolútne plynulo a bez prerušovania. S prednou 0,3Mpx a zadnou 2Mpx kamerou môžete tiež zachytiť svoje vlastné zážitky a s pomocou predinštalovaných nástrojov EZ Utilities ľahko zväčšíte prvky užívateľského rozhrania, rovnako ako veľkosť písma, a to jednoduchým stlačením tlačidla.

Cenovo dostupný

Acer Iconia One 7 B1-780 bude k dispozícii v Európe od augusta za cenu od 2790 Kč / 99 €.

Zdroj: Acer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk