ASUS Republic of Gamers na výstave Computex oslavuje 10 rokov

ASUS Republic of Gamers na výstave Computex oslavuje 10 rokov

 

Pri príležitosti 10. výročia značky ASUS ROG zorganizoval ASUS udalosť Join The Republic na výstave Computex 2016. Medzi predstavenými novinkami sú DIY základná doska, 180Hz monitor, či nové notebooky a herné počítače.

Nadchádzajúce herné notebooky ASUS budú ako prvé na svete vybavené 120Hz AHVA displejmi. Technológia AHVA ponúka výbornú kvalitu obrazu a kontrast, a to aj pri pohľade z extrémnych uhlov. Nové panely ponúknu dvojnásobnú obnovovaciu frekvenciu v porovnaní s bežnými notebookmi a budú dostupné ako voliteľná výbava budúcich 15- a 17-palcových herných notebookov. Nové AHVA panely sú kompatibilné s technológiou NVIDIA G-SYNC, ktorá synchronizuje obnovovaciu frekvenciu displeja s grafickou kartou.

GX800 stavia na úspechu modelu GX700 – prvého herného notebooku s vodným chladením – a chce získať korunu pre najvýkonnejší herný notebook na svete. GX800 je navrhnutý s najnovšími grafickými kartami NVIDIA v SLI zapojení a procesormi radu Intel K-series pre výkonnú prevádzku na úrovni stolných herných počítačov. Dva 330 W zdroje zabezpečujú nekompromisný herný zážitok. GX800 takisto ponúka vylepšenú dokovaciu stanicu s vodným chladením pre potreby extrémneho pretaktovania procesora, grafickej karty aj operačnej pamäte. ROG GX800 má vo výbave mechanickú klávesnicu, nazvanú MechTAG, Mechanical Tactile Advanced Gaming, s farebným LED posvietením, prispôsobením klávesov a technológiou anti-ghosting.

ROG G31 Edition 10 je špeciálna edícia herného počítača pri príležitosti 10. výročia značky ROG. Ponúka šasi s objemom 20 litrov, pretaktovanie procesora jedným kliknutím a grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU s 2-way SLI mostíkom pre ultimátny zážitok z 4K UHD hrania. Má futuristický dizajn a exkluzívnu ROG technológiu chladenia, ktorá zabezpečuje chladnú a tichú prevádzku.

Swift PG248Q je 24-palcový monitor s pomerom strán 16:9 a Full HD (1920x1080) rozlíšením. Tento nový herný monitor podporuje technológiu NVIDIA’s G-SYNC™ a podporuje pretaktovanie obnovovacej frekvencie až do 180 Hz pri zachovaní odozvy 1 ms (GTG). Zážitok z hrania je teda dokonale plynulý a bez rušivých elementov, hráči môžu okamžite reagovať na dianie na obrazovke. Swift PG248Q taktiež využíva exkluzívnu technológiu GamePlus, ktorá obsahuje zameriavanie, časovač, počítadlo FPS a technológie Display Alignment a GameVisual.

ROG Avalon posúva latku na ďalšiu úroveň. Je prvým krokom vízie spoločnosti ASUS ROG v snahe vytvoriť DIY (Do-It-Yourself, urob si sám) počítače ďalšej generácie s úplne novým dizajnom základnej dosky a šasi. ASUS ROG posúva limity formátu ATX a redizajnuje základnú dosku s počítačovou skrinkou ako jeden celok a nie ako dva samostatné komponenty. Vďaka tomu dokázal ROG zoptimalizovať rozloženie základnej dosky a zjednodušiť pripájanie SSD diskov, napájacieho adaptéra aj grafických kariet.

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk