Energy Sistem: nový smartfón Energy Phone Pro 4G

Energy Sistem: nový smartfón Energy Phone Pro 4G

 

Dizajnová novinka ponúka špičkový displej, nízkoenergetickú prevádzku a najrýchlejšie mobilné 4G pripojenie v kombinácii s trojročnou zárukou.

Energy Sistem uvádza na slovenský trh svoj doposiaľ najvýkonnejší smartfón Energy Phone Pro 4G. Novinka, dostupná v dvoch farebných variantoch Pearl a Navy, láka užívateľa predovšetkým svojím dizajnom, pätpalcovým HD displejom, vysokým výkonom v kombinácii s nízkou spotrebou a najrýchlejším mobilným pripojením na trhu (4G LTE). Rovnako ako všetky ostatné produkty Energy Sistem ponúka aj nový smartfón trojročnú záruku bez obmedzenia.

Exkluzívny dizajn

Energy Phone Pro 4G vychádza zo starostlivo konštruovaného a elegantného dizajnu. Ultratenké 7,1m telo pokrýva vysoko odolné tvrdené sklo Corning Gorilla Glass 3, po okrajoch doplnené hliníkovým rámčekom. Prednej časti smartfónu dominuje veľký päťpalcový dotykový displej s HD rozlíšením 1280 x 720 bodov a technológiou AMOLED, zaisťujúcou obraz s dôrazom na vysoký kontrast, ostrosť a hĺbku farieb (100% farebné pokrytie NTSC štandardu) pri takmer ľubovoľnom uhle pohľadu. Displej je navyše vybavený ešte odolným ochranným sklom Dinorex, ktoré ho chráni nielen pred možným mechanickým poškodením, ale vďaka špeciálnej impregnačnej vrstve zároveň znižuje jeho znečistenie a tvorbu nežiaducich odtlačkov prstov.

Výkon a spotreba

Nový telefón Energy Sistem je vybavený najnovším osemjadrovým 64-bitovým procesorom Qualcomm Snapdragon 616 s taktovacou frekvenciou 1,5 GHz a operačnou pamäťou 3 GB (resp. 2 GB v prípade farebného prevedenia Navy), ktorý spoločne s technológiou AMOLED zabezpečuje maximálny výkon a rýchlu odozvu zariadenia s vzhľadom na jeho nízku spotrebu energie. Smartfón disponuje vnútornou pamäťou o veľkosti 32 GB (v prípade variantu Navy 16 GB), ktorú možno prostredníctvom micro SD kariet rozšíriť o ďalších až 128 GB. O správu všetkých funkcií telefónu a plynulý beh aplikácií sa stará operačný systém Android 5.1 Lollipop.

Vstavaný slot pre rôznorodé využitie

Energy Phone Pro 4G obsahuje špeciálny vstavaný slot umožňujúci vzájomne kombinovať micro SIM a nano SIM kartu či micro SIM a micro SD kartu. Záleží tak plne na samotnom užívateľovi, či sa rozhodne využívať služby dvoch operátorov súčasne pri nezmenenej veľkosti internej pamäte, alebo sa pripojí len k jednému operátorovi a druhú časť slotu použije pre rozšírenie pamäte prostredníctvom micro SD karty.

Rýchle pripojenie vďaka 4G

Prepojenie s okolitým svetom prostredníctvom doposiaľ najrýchlejší mobilnej dátovej siete umožňuje 4G technológia. Zariadenie podporuje Wi-Fi štandard 802.11 b / g / n a bezdrôtovú technológiu Bluetooth 4.0.

Kvalitné fotografie na jedno stlačenie

Na tele Energy Phone Pro 4G sú umiestnené dve zabudované šošovky fotoaparátu. Zadný 13MPx fotografický čip s LED bleskom, automatickým zaostrovaním a radom pokročilých funkcií (napr. Time lapse a slow motion) umožňuje robiť kvalitné snímky či natáčať HD videá. Predná 5MPx kamera so širokým 84,3 ° uhlom záberu a netradične aj zabudovaným bleskom. Smartfón obsahuje akumulátor s kapacitou 2 600 mAh a výdržou až 165 hodín v pohotovostnom režime na jedno nabitie (15 hodín hovoru).

Cena a dostupnosť

Smartfón Energy Phone Pro 4G vo verzii Navy si zákazníci môžu kúpiť za odporúčanú cenu 207 eur s DPH. Verzia Pearl je dostupná za odporúčanú cenu 240 eur s DPH.

Zdroj: Energy Sistem

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk